Son Çıkan Güncel Yazılar

Galaxy A5 Android 5.0.2 Güncellemesi Polonya’da

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy A5 Android 5.0.2 Sürüm Güncellemesi Polonya’da Yüklemeye Açıldı

Samsung Galaxy A serileri için Android 5.0.2 Lollipop sürüm güncellemesini Haziranda yayınlanması beklenirken Polonya’da Galaxy A5 telefonlara yeni Android sürümü geldi.

Güncelleme sorunu, Samsung akıllı cep telefonlarını tercih edenlerin bazılarının şikayet ettiği durumlardan biridir. Samsung çok sayıda model ürettiğinden hepsine yetişemiyor. Eski modellere belli sürüme kadar destek veriyor. Bazı yeni modellerde de geç güncelleme yayınlıyor.

Samsung Galaxy A7 cep telefonları içinde gelecek hafta içerisinde Android 5.0.2 güncellemesini yayınlanacağı açıklandı. Yeni güncelleme 1-2 hafta içerisinde Türkiye ve Avrupa ülkeleri dahil bir çok ülke’de dağıtım açılması bekleniyor.

Galaxy A5 Android 5.0.2 sürüm güncelleme boyutu 920 MB. Güncellemeyi yüklemeden önce cihazınızın yedeğini almanız ve şarj durumunun yeterli olmasını sağlamanız önerilir.

Galaxy A5 Android 5.0.2 Güncellemesi Polonya'da,galaxy a5 android 5.0 sürüm güncellemesi,galaxy a7 android 5.0 güncellemesi,ne zaman,samsung android 5.0 sürümü

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir