Galaxy A3 Android 5.0.2 Güncellemesi Ne Zaman | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Galaxy A3 Android 5.0.2 Güncellemesi Ne Zaman

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy A3 Android 5.0.2 sürüm güncellemesi başladı. Türkiye için ne zaman başlayacak ne zaman çıkacak. Android 5.0 sürüm güncelleme yükseltme yazılımı programı indirme yükleme.

Samsung Galaxy A3 cep telefonu için Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi Rusya’da OTA ile yüklemeye açıldı. Android 5.0.2 güncellemesi Türkiye için bir iki hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Android 5.0.2 Lollipop güncelleme özellikleri: Genel performans artışı, materyal tasarım, gelişmiş arayüz değişimi ve kontrolü, ve hızlı kullanım arayüzü. Galaxy A3 Android 5.0.2 detayları Türkiye sürümü ile netleşecektir.

Samsung Galaxy A3 Android güncellemesini cihaz içerisinden OTO ile yada Kies ve Odin programı ile yapılabilir. Yeni sürümü yüklemeden önce telefonunuzun yedeğini almanız önerilir.

Galaxy A3 Android 5.0.2 Güncellemesi Ne Zaman,Samsung Galaxy A3 Android 5.0,Android 5.0 Türkiye için Ne Zaman,Sürüm Güncelleme Yükseltme Yazılımı Programı,Android 5.0 indir

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Galaxy A3 Android 5.0.2 Sürüm Güncellemesi10
  • Samsung Galaxy A3 Yazılım Güncellemesi Başlıyor8
  • Samsung Galaxy A3 Android Yazılımı Yükleme9
  • Galaxy A3 Cep Telefon için Yeni Android Güncellemesi10
  • 0
  • 7.4

    Score

    Samsung Galaxy A3 Android 5.0.2 Güncellemesi Ne Zaman
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir