Foursquare Swarm Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Foursquare Swarm Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Foursquare Swarm uygulaması nedir nasıl kullanılır nereden indirilir. Swarm Android iPhone iOS uygulaması yükleme adresi. Kullanım ve uygulama özellikleri.

Foursquare’in yeni uygulaması Swarm, arkadaşlarınla iletişimde, en hızlı yol olmaya hızla devam ediyor. Swarm ile kullanıcıların konumlandırma özelliği ile yakında olup olmadığını görebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Arkadaşlarınla buluşmak mı istiyorsun? Kimin yakınında olduğunu çabucak görmek için uygulamayı kullanın. Ne yaptığını paylaşmak ister misin? Check-in yapmak her zamankinden daha hızlı ve daha eğlenceli. Eğlenceli bir şeyler yapmak için bir fikrin mi var? Yakındaki bütün arkadaşlarınla kolayca mesajlaşabilirsiniz.

Swarm’a uygulamasında çıkan yeni güncelleme ile yer bildirimi yapan kullanıcılar aynı Twitter uygulamasında olduğu gibi arkadaşlarınızla iletişime geçebileceksiniz. Mesajlaşma özelliği ile ayrıca grup sohbeti oluşturma seçeneği de geliyor. Gönderdiğiniz mesajların okundu bilgisi de karşı tarafa iletilecek.

Direkt mesaj özelliğinde bulunmuş olduğunuz mekanın konumu da otomatik olarak mesajınıza ekleniyor. Gönderilen konum harita üzerinde gösterildiği için daha kapsamlı bilgilere ulaşabilecek. Swarm’u yeni özellikleri ile kullanmak için App Store veya Google Play’den uygulamayı indirebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

Foursquare Swarm Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır,Foursquare Swarm Nedir,Swarm Nedir,Android Swarm Uygulaması,iPhone iOS Swarm Uygulaması,Nereden indiririm

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

 • Foursquare Swarm Uygulaması Nasıl Yüklenir10
 • Foursquare Swarm Android Uygulaması10
 • Foursquare Swarm iOS iPhone Uygulaması10
 • Swarm Android Telefona Yükleme Kullanma7
 • Swarm Mesajlaşma Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılr7
 • 8.8

  Score

  Foursquare Swarm Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir