Son Çıkan Güncel Yazılar

Windows 7 8 8.1 Ücretsiz Windows 10 Geçme Yükleme

Ana sayfa Forumlar Bilgisayar Windows Destek Windows 7 8 8.1 Ücretsiz Windows 10 Geçme Yükleme

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 1 yıl 6 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    teknoloji.
    teknoloji.

Windows 7 Win 8  Win 8.1 Ücretsiz Windows 10 Geçme Yükleme,Windows 7’den Windows 10 Geçmek,Windows 8 Windows 10’a Yükseltme Nasıl Yapılır,Windows 10 Ücretsiz Lisanslama

Windows, ilegal kopya Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 kullanan kullanıcılara kapısını açtı. Windows 10 işletim sistemi ücretsiz kullanıma açılıyor. Cracklı Windows kullananlara’da orjinal Windows kullananlara verilen hak ücretsiz verilecek. 11870‘ den yardım alabilirsiniz.

Detaylar ve Windows 10’u indirmek için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Lisansız tüm PC’ler için güncellemenin sunulacağını açıklayan Myerson, müşterilerin lisanslı bir Windows kullanmanın değerini anladıklarına inandıklarını belirtti.

Microsoft tarafından yapılan açıklamada, Windows 10 işletim sistemi gereksinimlerini karşılayan tüm bilgisayarlarda ücretsiz kullanılabileceği anlamı taşımakta. Yeni işletim sisteminin getirdiği Cortana, One Drive, modern uygulama mağazası gibi yenilikler ve servisler için daha geniş potansiyel kullanıcı tabanı sağlaması gösteriliyor. Böylece Microsoft, yeni servisleri için daha fazla geri bildirim olanağı sağlayacaktır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.