Windows 10'dan Windows 7 Windows 8 Geri Yükleme Dönme | Destek Hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Windows 10’dan Windows 7 Windows 8 Geri Yükleme Dönme

Home Forums Bilgisayar Windows Destek Windows 10’dan Windows 7 Windows 8 Geri Yükleme Dönme

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Mustafa Kemal Erdem 1 week, 3 days ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author

Windows 10’dan Windows 7 Windows 8 Geri Yükleme Dönme,Windows 7 işletim Sistemi Geri Yükleme,Geri Dönme Nasıl yapılır,Windows 10 Format Atma,Windows 10 Silme

cmdyi açınız isterseniz Windows penceresi tuşuna (ctrl tuşunun yanındaki tuş) ve R tuşuna basarak’da yapabilirsiniz.  shutdown /o /r bilgisayar yeniden  başlayacak mavi ekranda 3 seçenek ekrana gelecek burada rollback seçeneğine tıklıyoruz.  Türkçesi seçeneği varsa Geri Yükle seçeneği ile işleminiz başlamış olacak. Bu işlem 5-10 dk arası sürecek.

Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Yukarıda aktarılan adımlar ile çözüme ulaşamadıysanız yedeğiniz alıp format atabilirsiniz. USB Flash bellek ile yükleme yapabilirsiniz.

Windows 10'dan Windows 7 Windows 8 Geri Yükleme Dönme,Windows 7 işletim Sistemi Geri Yükleme,Geri Dönme Nasıl yapılır,Windows 10 Format Atma,Windows 10 Silme

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz