WhatsApp Android APK indir iPhone 2016 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

WhatsApp Android APK indir iPhone 2016

Ana sayfa Forumlar internet Destek WhatsApp Android APK indir iPhone 2016

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 1 yıl 4 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24890
  teknoloji.
  teknoloji.

  WhatsApp 2016 yeni son sürümü ücretsiz olarak Android ve iPhone iOS cep telefonlara indirebileceğiniz resmi indirme adresleri aşağıda yer almaktadır. WhatsApp Android APK indir iPhone 2016

  Whatsapp iOS Apple iPhone 2016 sürümü indirmek için buradanWhatsapp Android APK 2016 uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

  WhatsApp ile ilgili sorunlar için 11870 arayabilirsiniz.

  whatsapp ios iphone 2016 indir,whatsapp apk indir 2016,whatsapp android apk 2016,whatsapp iphone ios 2016,ücretsiz 2016 indir

  WhatsApp Android APK indir iPhone 2016

  Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, Discovery, Huawei ve Çin Kore malı cep telefonlarına ücretsiz WhatsApp APK uygulamasını programını indirebilirsiniz.

  WhatsApp Messenger iPhone ve diğer akıllı telefonlar için kullanılabilir bir mesajlaşma uygulaması. WhatsApp mesajı (hazır olarak 4G / 3G / 2G / EDGE veya Wi-Fi) telefonunuzun internet bağlantısını kullanır ve arkadaşlarınızı ve ailenizi arayın. Göndermek ve mesaj aramaları, fotoğraflar, videolar ve sesli mesajı almak için WhatsApp için SMS geçin. ! Sene BEDAVA İlk * (WhatsApp sonra şarj edebilir, güncel fiyat $ 0.99 USD / yıl). NEDEN KULLANIM WhatsApp:• NO EK ÜCRET: WhatsApp hazır olarak telefonunuzun internet bağlantısını (4G / 3G / 2G / EDGE veya Wi-Fi, kullanır Her mesaj veya çağrı için ödemek zorunda kalmazsınız) mesajı ve arkadaşlarınıza ve ailenize çağrı *. • MULTİMEDYA: Gönder ve fotoğraflar, videolar ve ses Mesajları alırsınız. • WhatsApp CALLING: için WhatsApp kullanarak arkadaşlarınız ve ailenizle Çağrı ücretsiz, onlar başka bir ülkede olsanız bile. WhatsApp aramaları hücresel planın sesli dakika yerine telefonunuzun internet bağlantısını kullanın * (Not: WhatsApp üzerinden 911 ve diğer acil servis numaralarını erişemez).. • GRUBU CHAT: kolayca kalmak, böylece kişiler ile grup sohbetleri Enjoy arkadaşlarınız veya aileniz ile dokunmayın. • WhatsApp WEB: Ayrıca sağ bilgisayarınızın tarayıcısından WhatsApp mesaj gönderebilir ve alabilir. • NO ULUSLARARASI ÜCRETLERİNİ: uluslararası WhatsApp mesaj göndermek için hiçbir ekstra bir ücret var.Dünyada Arkadaşlarınızla sohbet ve uluslararası SMS ücretleri önlemek *. • adlarını ve PİSS SAY NO TO: Neden başka bir kullanıcı adı veya PIN hatırlamak zorunda rahatsız? WhatsApp, sadece SMS gibi, telefon numarası ile çalışır ve telefonunuzun mevcut adres defteri ile entegre. • Sürekli Bağlı: WhatsApp ile her zaman mesajları kaçırmayın böylece giriş ediyoruz. Eğer giriş ya da çıkış yapmış olduğunuz konusunda daha fazla karışıklık. • HIZLI SİZİN kişiler ile bağlantı: Adres defteriniz hızla kullanılır ve kolayca zor hatırlamak adlarını eklemek gerek yoktur bu yüzden WhatsApp var kişilerinizi ile bağlanmak .

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.