Türk Telekom Lira Paylaş Kontör Gönderme Nasıl Yapılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Türk Telekom Lira Paylaş Kontör Gönderme Nasıl Yapılır

Ana sayfa Forumlar Türk Telekom (Avea) Turkcell Vodafone Müşteri Destek Hattı Türk Telekom Lira Paylaş Kontör Gönderme Nasıl Yapılır

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 1 yıl önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26776
  teknoloji.
  teknoloji.

  Türk Telekom cep telefonu numarasında lira kontör gönderme nasıl yapılır? Kontör gönderme lira gönderme paylaşma ücretli mi ücretsiz mi ? Faturalı faturasız kontörlü hatlarda ücretli.

  Türk Telekom Lira Paylaş Kontör Gönderme Nasıl Yapılır

  Türk Telekom hattından başka hatta lira gönderme kontör paylaşma faturalı faturasız hatlarda ücretlidir. Verdiğimiz bilgiler değişken olabileceğinden net bilgi için Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

  Türk Telekom Faturasız Aboneler için:

  Lira isteyen faturasız müşteriler herhangi bir ücret ödemeden lira isteme taleplerini gerçekleştirebilirler. Lira gönderme işlemi başarılı olarak gerçekleştirildiğinde talebi kabul eden ve lira gönderimi yapan faturasız müşteriler 1,19 TL ile ücretlendirilir.

  Türk Telekom Faturalı Aboneler için:

  Lira isteyen faturasız müşteriler herhangi bir ücret ödemeden lira isteme taleplerini gerçekleştirebilirler. Lira gönderme işlemi başarılı olarak gerçekleştirildiğinde talebi kabul eden ve lira gönderimi yapan faturalı müşteriler 1,19 TL ile ücretlendirilir

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.