Samsung Galaxy S3 S4 S5 S6 imei Değiştirme Programı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy S3 S4 S5 S6 imei Değiştirme Programı

Ana sayfa Forumlar Android Destek Samsung Galaxy S3 S4 S5 S6 imei Değiştirme Programı

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 2 yıl 1 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19515
  teknoloji.
  teknoloji.

  Samsung Galaxy S3 S4 S5 S6 imei Değiştirme Programı

  Samsung Galaxy imei Değiştirme Programı,Galaxy S5,Galaxy S4,Galaxy S3,Galaxy S2,HTC,LG,Sony,Android Cep Telefonlarda imei Nasıl Değiştirilebilir? imei Atma Yükleme indirme Samsung Galaxy S3 S4 S5 S6 imei Değiştirme Programı

  Android telefonlarda imei değiştirme bazı cihazlarda kod ile yapılabilirken bazılarında olmuyor program ile yapılması gerekebiliyor. MTK Engineering Mode uygulamasını kullanarak imei değiştirme yada atma yapabilirsiniz.Programı çalıştırıp çıkan seçeneklerden MTK Setting bölümüne giriş yapınız çıkan seçeneklerden GPRS yazının içerisine giriş yapınız ekrana gelen imei’li silip girmek istediğiniz imei‘li yazıp (kayıt yapılacak imei) Write IMEI sonrasında ” Always Attach Continue ” yazısını tuşlayıp Çin ya da Kore malı Android telefonunuzu kapatıp açınız. Son adım *#06# yazıp arama tuşuna basıp yeni imei’li kontrol ediniz. imei değiştirme programı buradan indirip kurabilirsiniz.

  Not: Önlem için imei bir yere not alınız. Önerdiğimiz imei değiştirme uygulaması ile kesin imei atma işlemi sorunsuz yapılmakta. Her hangi bir sorunda destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.