Home Forums internet Destek Rocket-find.com Nedir Virüsü Nasıl Kaldırılır Temizleme

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Mustafa Kemal Erdem 1 month, 3 weeks ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #16008

  İnternet Sayfası Açtığımda Rocket-find.com Açılıyor Nasıl Kaldırırım Google Olarak Ayarlama Değiştirme Virüs Nasıl Temizlenir

  Rocket-find.com bilgisayarınıza kurduğunuz program ya da oyunlar ile bulaşıyor program kurarken Rocket-find işaretini kaldırmadığınız takdirde bilgisayarınıza bu toolbarı kurmuş oluyorsunuz.

  Rocket-find.com’u bilgisayardan temizlemek istiyorsanız ilk önce denetim masasında bulunan program ekle kaldır ya da program ve özelliklerinden bu toolbar’ı kaldırmalısınız.

  Teknoloji Sorunlarınız için 0888 233 7373 Arayarak Çözüme Ulaşabilirsiniz  style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
  data-ad-client="ca-pub-9163181237953676"
  data-ad-slot="4416315147">

  Chrome,internet explorer yada molzilla’dan kaldırmaya çalışınız olmuyorsa Malwarebytes ve Eset online virüs taraması yapınız. Bu adımlardan sonra virüs temizlenmedi ise sistem geri yükleme yapınız yazdıklarımın detayları sitemizde mevcuttur.

  Rocket-find.com Nedir Virüsü Nasıl Kaldırılır Temizleme,Chrome Internet Explorer Rocket-find.com Kaldırma,Rocket-find Bilgisayardan Silme Temizleme,Değiştirme

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.