Panoya kopyalandı ne demek nerede | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Panoya kopyalandı ne demek nerede

Ana sayfa Forumlar Android Destek Panoya kopyalandı ne demek nerede

Bu konu 2 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 1 yıl 1 ay önce tarihinde güncellendi.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26447
  teknoloji.
  teknoloji.

  Android veya iPhone cep telefondan internetten bir yazı kopyalandığında panoya kopyalandı diyor ama kopyalandığı yeri göremiyorum orası nerede.

  cep telefonda bir metni kelime yada cümleyi seçip kopyalıyorum ama panoya kopyalandı yazısı dahi çıkmıyor neden? Kopyaladığımı tekrar yapıştırmak istediğim de sadece pano yazan bir şey geliyor yapıştır çıkmadı.

  Yukarıdaki durum için panoya kopyalanan yazının not defterine veya resim ise resim düzenleyici kullanarak yapıştırıp, sonra panodan sayfaya taşıyabilirsiniz.

  Pano nedir ne demek: Her hangi bir yerden kopyalanan yada taşınan, başka bir alanda kullanmak için geçici bir depolama alanına denir. Metin yada grafiği seçerek daha sonra her hangi başka bir yere yapıştır komutu kullanılarak panoya taşıma veya kes kopyala yöntemidir. İnternetten veya metinden kopyalanan istenirse mail, bilgisayar veya cep telefona aktarılabilir.

  panoya kopyalandı diyor ama nerede,panoya nasıl kopyalanır,bir yazı kopyalandığında panoya kopyalandı nedir,kopyalandığı yer yok,panoya kopyalandı ne demek

#26525

samsung galaxy s2 galaxy s3 galaxy s4 galaxy s5 galaxy 6 galaxy s6 galaxy s7 ve edge panoya kopyalandı ne demek pano nerede?

htc one, lg g2 g3 g, sony xperia z1 z2 z3 z4 panoya kopyalandı pano nerede metini yazıyı nereye atıyor kopyalıyor

#26526

Instagram hesabında fotoğrafta hemen yorum yap sağ tarafta yer alan üç noktaya tıklayıp paylaşım URL adresini kopyalama bölümü yer almaktadır Facebook Twitter Instagram gibi sosyal paylaşım ağlarda fotoğraf video resim yazı paylaşımı yapabilirsiniz paylaşılan fotoğraf URL adresini kopyandığında ekrana dokununca paylaşılabilir bağlantısı panoya kopyalandı notunu görebilirsiniz

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.