Oblio Tablet Desen Kilidi Açma Kaldırma Kırma Hard Reset | TEKNOLOJi HABERLERi

Oblio Tablet Desen Kilidi Açma Kaldırma Kırma Hard Reset

Home Forums Android Tablet Oblio Tablet Desen Kilidi Açma Kaldırma Kırma Hard Reset

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Mustafa Kemal Erdem 4 months, 1 week ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #17339

  Oblio Tablet Desen Kilidi Açma Fabrika Ayarlarına Çevirme Sıfırlama

  Oblio tablet hard reset sıfırlaması nereden yapılır adımları. Oblio tablet yazılım güncelleme nasıl yapılır? desen ekran kilidi nasıl açılır,kırma,kaldırmak .

  Oblio tablet hard reset sıfırlaması: Ses açma ve cihazı açma kapama tuşlarına basılı tutup ekrana yazılar geldiğinde tuşlardan elinizi çekiniz gelen seçeneklerde factory reset yazan bölüme ses tuşları ile gelip açma kapama tuşuna bir kez basıp çekiniz gelen bölümde yes yazısına’da aynı şekilde yapınız.

  Oblio tablet desen kilidini açma ve yazılım güncelleme: Google Play store ile ilgili güncellemeyi yapmanız için aşağıdaki linkte bulunan güncelleme dosyasını tablet bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
  Tablet bilgisayarınızda Download oblio.com.tr/googleplay/update.zip adresi

  Sorunlarınız için 0888 233 7373 Arayarak Teknoloji Hattından Yardım Alabilirsiniz

  İndirme işlemi tamamlandıktan sonra tablet bilgisayarınızı kapatınız şarjı olduğundan emin olunuz. Ses açma kapatma butonlarından (-) tuşuna basılı tutunuz ve daha sonra cihazı açma butonuna basılı tutunuz (Üzerinde ünlem işareti olan android logosu gelene kadar) tekrar (-) tuşuna basınız karşınıza gelen listede “Apply update from /nand” seçeneğine (-) tuşunu kullanarak ilerleyiniz daha sonra (+) tuşu ile seçiniz.

  Gelecek olan sayfada Download seçeneğine (-) tuşu ile ilerleyiniz (+) ile tekrar seçin Download klasörü içinde update.zip dosyasına (-) ile ilerleyiniz ve (+) ile seçiniz.İşlem tamamlandıktan sonra “Reboot system now” seçeneğini (+) ile seçiniz. Tabletiniz açılacak ve Google Play güncelleme işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.