LG Sony HTC Android Virüs Programı APK 2015 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

LG Sony HTC Android Virüs Programı APK 2015

Ana sayfa Forumlar LG Sony HTC Android Virüs Programı APK 2015

Bu konu 1 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 1 yıl 3 ay önce tarihinde güncellendi.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #21753
  teknoloji.
  teknoloji.

  Kaspersky, Avast, AVG, Comodo, Avira gibi bir çok virüs programlarının genel özellikleri aşağıda yer almaktadır. Bazı antivirüs programları bu hizmetleri ücretsiz sunarken bazıları ücret almaktadır.

  Mobil virüs yazılımları içerisinde telefonu az yoran ve orta derecede güvenlik sağlayan ücretsiz iki virüs programı tercih edilebilir. 360 total security ve avast virüs programını resmi android mağazasından indirmeniz önerilir.

  Antivirüs Motoru: Yüklenmiş uygulamaları, hafıza kartı içeriğini, ayrıca yeni uygulamaları ilk kez çalıştırıldıklarında, otomatik olarak tarar. Siz uykudayken otomatik tarama yapılmasını programlayın. Eksiksiz bir mobil güvenlik için SMS/dosya tarama özelliği de dahildir.

  Kişisel Gizlilik Raporu & Uygulama Yöneticisi: Kurulmuş uygulamalar hakkında açıklayıcı bilgiler edinin ve uygulamalarınızın ne tür erişim haklarına sahip olduklarını ve ne yapmaya çalıştıklarını anlayın.

  SMS/Arama Filtreleme: Kişisel gizliliğinizi koruyun. Size erişmelerini istemediğiniz numaraları bloke edin.

  Web Kalkanı: Güvenli gezinme amacıyla kötü amaçlı yazılım bulaştırılmış linkleri ve hatta USSD numaralarını (bunlar cihazınızın belleğini geri döndürülemez biçimde silebilmektedir) bloke eder. Yanlış girilen URL adreslerini de düzeltir.

  Ağ Bağlantısı Sayacı: Gelen/giden veri aktarımını ölçer.

  Güvenlik duvarı (sadece root edilmiş cihazlar): Bilgisayar korsanlarının sızmasını engeller.

#25772

en iyi fazla yormayan kasmayan android cep telefonu ve tabletler için 2016 virüs koruma programı uygulaması öneri anti-virus dr.web light ve 360 security yükleyebilirsiniz

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.