LG Smart TV Wifi Internet Bağlantı Sorunu Ayarları | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

LG Smart TV Wifi Internet Bağlantı Sorunu Ayarları

Ana sayfa Forumlar Smart TV Teknik Destek Müşteri Hizmetleri LG Smart TV Wifi Internet Bağlantı Sorunu Ayarları

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 2 yıl 7 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #15728
  teknoloji.
  teknoloji.

  LG Smart TV Internet Kurulumu Bağlantı Ayarları Sorununun Nedenleri Nasıl Yapılır

  LG Smart Tv kurulum ayarları kablosuz Wifi internet bağlantı sorunu için çözüm sayfası. http://www.teknolojirehberi.org/lg-smart-tv-kablosuz-internet-baglanti-ayarlari-ve-video-donma-sorunu.html LG Smart TV Wifi internet bağlantı sorunu ayarları nasıl yapılır?

  Network>Network Connection>Start Connection>Ağ isimleri>Çıkan ağ isiminizin üstüne tıklayıp kablosuz ağ şifrenizi girip bağlantı yapabilirsiniz. Ağ>Ağ Ayarları>Başlat Aramayı

  • Sorun tarayıcı kaynaklıysa tarayıcınızın geçmişini siliniz son geçmiş bilgisi tümü olarak seçiniz artı tarayıcınızı sıfırlayınız.
  • Modem kaynaklı durumlarda çok fazla modem açık kalmasından ya da bazı modemler erken ısınma yapabiliyor modemi kapatıp birkaç sn bekleyip açıp kontrol ediniz.
  • Kablosuz şekilde internet bağlantınız varsa kablolu deneyiniz. Kablolu daha hızlı veri aktarıldığından biraz daha verim alabilirsiniz.
  • Seyrettiğiniz film ve videoların kalitesini düşürünüz. Örnek HD ise 360 yapınız bazen hız ve izleme kişi sayısı fazla olduğundan olabilir.
  • Film ve video izlediğiniz site önemli aşırı sayıda kişi izliyorsa sunucu kaldırmayabilir farklı sitelerden de deneyiniz.
  • Donma sorunu belli saatlerde oluyorsa bulunduğunuz yerde yeterli alt yapı olmadığından çok sayıda internet kullanan varsa hızınızda düşüş oluyor.

  LG Smart TV Wifi Internet Bağlantı Sorunu Ayarları

  LG Smart TV Kablosuz Internet Bağlantı Ayarları ve Sorunu,LG Smart Televizyon Wifi Kablosuz Ayarları Nasıl Yapılır,Ayarı,Bağlantı Ağ Adını Göremiyorum,Ağa Bağlanılamıyor,Bağlantı Yapamıyorum,Şifre Parolası

  LG Smart TV Wifi Internet Bağlantı Sorunu Ayarları

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.