iPhone 6 Plus Kablosuz Wifi Hotspot internet Paylaşım Ayarları | TEKNOLOJi REHBERi HABERLERi

iPhone 6 Plus Kablosuz Wifi Hotspot internet Paylaşım Ayarları

Home Forums iPhone Destek iPhone 6 Plus Kablosuz Wifi Hotspot internet Paylaşım Ayarları

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Mustafa Kemal Erdem 2 days, 6 hours ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author

iPhone 6 Plus Kablosuz Wifi Hotspot internet Paylaşım Ayarları Nasıl Yapılır

iPhone 6 Plus Kablosuz Wifi Hotspot internet Paylaşım Ayarları Nereden Nasıl Yapılır? iPhone 6 Plus Hotspot Açma Kapatma Ayarı Hangi Bölümde. iPhone 6 Plus Hotspot Ayarı Nasıl Yapılır Resimli Anlatım.

iPhone 6 Plus cep telefonundan Ayarlar bölümüne giriş yapınız Kişisel Erişim Noktası seçeneğine dokununuz  Kişisel Erişim Noktası”nı aktif konumuna getiriniz.

Wi-Fi, Bluetooth veya USB kullanarak internet paylaşımı ayarlardan seçip ağ adı şifre girerek yapılandırma ayarlarını yapabilirsiniz. Her hangi bir bağlantı sorununda destek alabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Kablosuz Wifi Hotspot internet Paylaşım Ayarları,iPhone 6 Plus Hotspot,Hotspot Açma Kapatma,iPhone 6 Plus Hotspot Ayarı Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.