iOS 9.2.1 Wi-Fi internet Bağlantı Sorunu iOS 9.3 ile Çözüm | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iOS 9.2.1 Wi-Fi internet Bağlantı Sorunu iOS 9.3 ile Çözüm

Ana sayfa Forumlar iPhone Destek iOS 9.2.1 Wi-Fi internet Bağlantı Sorunu iOS 9.3 ile Çözüm

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 1 yıl önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26742
  teknoloji.
  teknoloji.

  Apple iOS 9.2 güncellemesinden sonra iOS 9.2.1 güncellemesini bu ay içerisinde yaptı. Yeni güncelleme ile Wi-Fi kablosuz internet bağlantı sorunu ortaya çıktı. Bu sorun bazı iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s ve Plus telefonlarda görülmektedir. Tabi bu sorun tüm cep telefonlarda görülmedi. Peki Apple Wi-Fi sorununu ve diğer sorunları iOS 9.3 sürümü ile mi çözecek. Wifi kablosuz internet bağlantı sorununun çözümü nedir?

  iOS 9.2.1 Wi-Fi kablosuz internet Bağlantı Sorunu iOS 9.3 ile Çözüm

  iOS 9.2.1 wifi sorunu, iOS 9.2.1 kablosu bağlantı sorunu,iOS 9.3 wifi sorunu,iOS wifi kablosuz bağlantı sorunu,iOS kablosuz internet bağlantı sorunu,wifi kablosuz bağlantı hatası

  iOS 9.2.1 sürümünde görülen hatalar iOS 9.3 güncellemesi ile çözülecek. Ama bu güncelleme ile de bakalım başka ne sorunlar çıkacak. Wifi kablosuz internet bağlantı sorununda görülen hata iPhone telefonda wifi kablosuz bağlantı simgesi var internet bağlı görülüyor ama internette dolaşırken ya bekliyor yada bağlantı olmuyor. Ama sinyal simgesi yüksek görülüyor.

  Kablosuz internet bağlantı sorununun çözümü nedir: iPhone telefonu fabrika ayarlarına döndürüp deneyiniz. Sorun devam ediyorsa Güncellemeyi tekrar yeniden yükleyin. Cihazı fabrika ayarlarına çevirmeden önce iTunes veya iCloud ile yedek alabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.