GoSave iLivid Virüs mü Kalkmıyor Nasıl Kaldırılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

facebook android iphone destek hatti

GoSave iLivid Virüs mü Kalkmıyor Nasıl Kaldırılır

Home Forums Bilgisayar Windows Destek GoSave iLivid Virüs mü Kalkmıyor Nasıl Kaldırılır

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Mustafa Kemal Erdem 3 months, 1 week ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #25565
  teknoloji.
  teknoloji.

  GoSave adware virüsü yani bilgisayarınızda zorunlu reklam çıkmasına neden olur. İnternet sayfası açtığınızda her ne yaparsanız yapın reklam veya başka bir internet sitesi açılır. Tarayıcı açılış sayfasını değiştiremiyebilirsiniz.

  Denetim masasında program ve özelliklerinden kaldırılamıyorsa Revo Uninstaller programını bilgisayara kurup bu program ile GoSave kaldırabilirsiniz.

  GoSave yazılımı kalktıktan sonra güncel bir virüs programı ile virüs taraması yapınız. İnternetten online virüs taraması da önerilir.

  Tüm adımları uygulamanıza rağmen hala sorunu çözemediyseniz şahsen kendim bir bilgisayarda bu sorunu çözdüm sizde sistem geri yükleme yaparsınız.

  Windows XP ve Windows 7 için sistem geri yükleme: başlat / donatılar / sistem araçları / sistem geri yükleme. Windows 8.1 ve Windows 10 için başlat ara çubuğuna sistem geri yükleme yazmanız yeterli. İsteyen 0888 233 7373‘ den destek alabilir.

  gosave nedir,gosave programı kalkmıyor,bilgisayardan kaldıramıyorum,gosave virüsü nasıl kaldırılır,gosave nasıl temizlenir silinir

  gosave nedir,gosave programı kalkmıyor,bilgisayardan kaldıramıyorum,gosave virüsü nasıl kaldırılır,gosave nasıl temizlenir silinir

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.