General Mobile 4G Android One Desen Tuş Kilidini Kırma-Hard Reset | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

General Mobile 4G Android One Desen Tuş Kilidini Kırma

Ana sayfa Forumlar Android Destek General Mobile 4G Android One Desen Tuş Kilidini Kırma

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 11 ay 2 hafta önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #23030
  teknoloji.
  teknoloji.

  General Mobile 4G Android One Cep Telefonda Hard Reset Desen Kilidi Açma Nasıl Yapılır 

  General Mobile 4G Android One telefonda şarj durumu %40 ya da üzeri olmasına dikkat ediniz. Telefon kapalıyken yan tarafta bulunan Ses açma ( Ses yükseltme) ve Güç (Cihazı açma) tuşlarına basılı tutup Android logosu ekrana geldiğinde tuşlardan elinizi çekiniz. Ekrana yazılar gelmesi gerekiyor eğer gelmediyse ses açma ve güç tuşlarına aynı anda basıp çekiniz. 

  Konula ilgili Android Destek Hattı 11870 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

  Ekrana gelen yazılardan ” wipe data / factory reset ” yazısının üstüne ses tuşu ile gelip Güç tuşuna bir kez basıp çekiniz resetleme işlemi başlayacak ekrana hareket halinderobot resmi gelecek gelmezse tekrar ses açma ve güç tuşlarına basıp çekiniz. Ekrana geldiyse bekleyiniz. bu işlem bazen 4-5 dakika sürebilir eğer cihaz yeniden başlamazsa güç tuşuna 10-15 sn basılı tutunuz. Telefon açılması uzun sürebilir.

  Hard reset işlemlerinde eğer ” yes delete all user data ” yazısı gelirse üstüne gelip tekrar güç tuşu ile basıp çekiniz. 

  Uyarı: Hard reset işlemi olduğu takdirde telefon içerisinde bulunan her şey silinecek.

  General Mobile 4G Android One Desen Tuş Kilidini Kırma,General Mobile 4G Android One Hard Reset,General Mobile 4G Hard Sıfırlama,Format Atma,Fabrika Ayarlarına Çevirme,Fabrika Ayarlarına Döndürme Nasıl Yapılır? Desen Kilidini Kırma Açmak için Ayarlar.

  General Mobile 4G Android One Desen Tuş Kilidini Kırma,General Mobile 4G Android One Hard Reset,General Mobile 4G Hard Sıfırlama,Format Atma,Fabrika Ayarlarına Çevirme,Fabrika Ayarlarına Döndürme,Nasıl Yapılır,Desen Kilidini Kırma Açmak

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.