Flickr nedir nasıl üye olunur Flickr kaydolma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Flickr nedir nasıl üye olunur Flickr kaydolma

Ana sayfa Forumlar internet Destek Flickr nedir nasıl üye olunur Flickr kaydolma

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 9 ay 3 hafta önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #28529
  teknoloji.
  teknoloji.

  Flickr nedir nasıl üye olunur Flickr kaydolma. Flickr üye olmak. Flickr hesap açmak. Flickr ücretsiz mi üye olunuyor? Flickr hesap açma nasıl yapılır? Flickr Android APK iPhone indir yükle 2016.

  Flickr, Yahoo tarafından 35 milyon dolara Flickr kurucusu Ludicorp’ dan satın alındı. Flickr, fotoğraf paylaşım sitelerinden biridir. Flickr Şubat 2004 yılında geliştirildi. Aktif kullanıma açıldıktan bir yıl sonra Yahoo tarafından alındı. Flickr ile 1 TB kadar resim ve video yükleyebiliyorsunuz. Bu alanı veren nadir sitelerden biridir.

  Flickr’ ın Creative Commons lisansı ile yüklediğiniz size ait fotoğrafları koruma altına alabiliyorsunuz. Yani size ait haklarla lisanslanıyor.  HD ve 360 derece video yükleme özelliğine de sahip.

  Flickr uygulamasını cep telefona veya tablete yükledikten sonra paylaşmak istediğiniz resimleri isterseniz gelişmiş düzenleme seçenekleri ile hazırlayıp sonra anında yüzlerce fotoğrafları paylaşabilirsiniz.

  Flickr uygulamasını Android ve iPhone cihazlara yüklemek için işletim sisteminin resmi mağazasından ücretsiz indirebilirsiniz. Her hangi bir sorunda önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

  Flickr nedir nasıl üye olunur Flickr kaydolma

  Flickr nedir nasıl üye olunur Flickr kaydolma

  Flickr nedir nasıl üye olunur Flickr kaydolma

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.