Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim 2016 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim 2016

Ana sayfa Forumlar Facebook Destek Hattı Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim 2016

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 2 yıl 7 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #15881
  teknoloji.
  teknoloji.

  Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Öğrenebilirim, Parolamı Öğrenirim Bulma, Şifre, Parola, Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım Yapılır Çözümü Nedir? Facebook Parolamı Şifremi Sıfırlama Çözüm Adımları  Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim 2016

  Facebook hesabınıza giriş yapamıyorsanız şifre hatası ya da geçersiz parola uyarısı alıyorsanız aşağıdaki adımları ve başvuru adreslerini deneyebilirsiniz. Sorun devam ediyorsa destek alabilirsiniz.

  Facebook şifre sıfırlama yöntemi sorununuzu çözmüyorsa mail şifreniz çalındı veya e-posta hesabınıza da ulaşamıyorsanız Facebook ile iletişime geçmek için başvuru linklerini deneyebilirsiniz.

  Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim 2016

  Facebook Sorunlarınız için 11870 Arayarak Çözüme Ulaşabilirsiniz

  Facebook Şifremi Unuttum Başvuru Adresi 1 / Facebook Parolamı Unuttum Başvuru Adresi 2 / Facebook Parola Şifre Unuttum Başvuru Adresi 3

  Facebook cep telefonu numaranızı kullanarak hesabınızı doğrulamakta sorun yaşıyorsanız, ya da facebook giriş sorunu yaşıyorsanız yukarıdaki başvuru formlarını doldurup başvuru yapabilirsiniz.

  Facebook hesap bilgilerinize cevap veremiyorsanız kimlik fotokopisi ile başvuru yapabilirsiniz. Nüfus cüzdanını kimliğinin ekran görüntüsünü göndermek tehlikeli mi güvenli mi diye soranlar için artık herkes her şeyini paylaştığı için bu sorunun cevabı soranda aramak gerekir.

  Facebook yetkilileri ile iletişime geçtiğinizde bazen geri dönüş yapmayabiliyorlar eğer açtığınız destek talebinin dönüşü olmadıysa tekrar başvuru yapabilirsiniz.

  Facebook sorun bildirme talep oluşturma cevabı: Hata bildirimi göndermeye zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Tüm hata bildirimlerine yanıt veremiyoruz ancak konuyu incelerken daha fazla detay için sizinle iletişime geçebiliriz.

  Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim 2016

  Dikkat Facebook Parolamı Şifremi Unuttum

  Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim 2016

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.