Facebook şifremi unuttum çözümü! şifre kurtarma öğrenme? | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Facebook şifremi unuttum çözümü! şifre kurtarma öğrenme?

Ana sayfa Forumlar Facebook Destek Hattı Facebook şifremi unuttum çözümü! şifre kurtarma öğrenme?

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 2 yıl 7 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #15676
  teknoloji.
  teknoloji.

  Unutulan Facebook Şifre Şifresini Nasıl Öğrenilir Nasıl Kurtarılır Sıfırlama Çözümü 2016

  Facebook hesabınıza erişim yapamıyorsanız, hesabınız çalındı ise, şifrenizi unuttunuz, parola hatası alıyorsanız, hesabınız erişime kısıtlandı ise veya yasaklandıysa facebook tarafından hesabınız kapatıldı mı bu sorunların ve aşağıdaki sorunların analizi ve çözümleri için destek alabilirsiniz.

  Facebook hesap bilgilerinizi bilmiyor ya da güvenlik sorularına yanıt veremiyorsanız hesabı açtığınızda kimlik bilgilerinizi kullandıysanız bilgileriniz doğru ise kimlik fotokopisi ile facebook’a başvuru yapabilirsiniz.

  Facebookta kullandığınız mail adresine erişim yapamıyorsanız örnek hotmail.com sitesine giderek parolanızı unuttum seçeneklerini deneyebilirsiniz eğer çözüme ulaşamazsanız hotmail ekini ile iletişime geçebilirsiniz.

  Facebook çalınan hesap ve uygunsuz içerikle ilgili istenirse savcılığa şikayete bulunulabilir. Kesinlikle savcılık kanalı ile çözüme ulaşılacaktır. Facebook Türkiye başvurularına önem verip işleme alıyor.

  Facebook hesabı ile ilgili sorun yaşıyorsanız 11870 arayarak çözüme ulaşabilirsiniz

  Facebook şifremi unuttum çözümü! şifre kurtarma öğrenme?,Facebook şifremi bilmiyorum,parolamı yanlış girdim kilitlendi,kısıtlandı,facebook parola öğrenme,parolayı unuttum

  Facebook şifremi unuttum çözümü! şifre kurtarma öğrenme?

   

  Facebook Hesap Şikayeti ve Sorunları: Facebook hesap giriş sorunu, sorunları, hatası, hataları. Facebook hesabım çalındı, hesap çalındı. Facebook face şifre kurtarma, face parola unuttum, face parola kurtarma, nasıl olur. Facebook şifremi nasıl değiştiririm, değiştirebilirim, şifre sıfırlama. Facebook onay kodu gönderilmedi, onay kodu gelmiyor, Facebook face onay sms mesj gelmiyor. Facebook şifre hatası, facebook şifre hatası aldım alıyorum. Facebook mail adresimi unuttum, face mail adresini eposta adresini unuttum. Facebook hesap doğrulaması nasıl yapılır, face kimlik doğrulaması nasıl yapılır, face facebook kimlik fotokopisi istiyor, facebook kimlik nereye gönderilecek. Facebook arkadaş ile doğrulama nedir nasıl yapılır, face facebook arkadaş doğrulama güvenliği. Face facebook şifrem parolam çalındı kime nereye şikayet edebilirim ederim, facebook face şikayet adresi numaraları numarası, face facebook şifre parola başvurusu nasıl yapılır, unutulan face facebook parola şifresi nasıl bulunur alınır,unutulan facebook hesap bilgilerini öğrenme, facebook kayıt bilgilerini nasıl öğrenirim, face facebook kayıt bilgilerini bilmiyorum ne yapılabilir yaparım, facebook güvenlik sorularına cevap veremiyorum ne yapabilirim.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.