Facebook e-posta hiçbir hesapla eşleşmiyor bir hesaba kaydol | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Facebook e-posta hiçbir hesapla eşleşmiyor bir hesaba kaydol

Ana sayfa Forumlar Facebook Destek Hattı Facebook e-posta hiçbir hesapla eşleşmiyor bir hesaba kaydol

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 11 ay 1 hafta önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #28066
  teknoloji.
  teknoloji.

  Facebook hesabıma girmeye çalıştığımda ” Girdiğin e-posta adresi veya telefon numarası hiçbir hesapla eşleşmiyor. Bir hesaba kaydol. ” hatası alıyorum, bu sorunun nedeni ve çözümü nedir? Facebook hesabıma giremiyorum. Facebook hesabım açılmıyor. Şifrem ve kullanıcı adım doğru ama hata alıyorum.

  Facebook’ a giriş yapmaya çalıştığınızda “Girdiğin e-posta adresi veya telefon numarası hiçbir hesapla eşleşmiyor. Bir hesaba kaydol.” hatası alıyorsanız, nedeni Facebook kaynaklı yada Facebook Türkiye tarafından erişime engellendi anlamına geliyor. Bunun dışında nedenleri ve çözüm önerileri aşağıda yer almaktadır.

  Cep telefondan veya bilgisayardan yaptığınız internet bağlantısını farklı cihazlardan veya farklı bir internet ağından yapmanız önerilir. Sorun sadece sizde mi var yoksa genelde mi anlamak için arkadaşlarınızla iletişime geçiniz.

  DNS değiştirme adımlarını uygulayınız. DNS değiştirme programı kullanabilirsiniz. Bunun dışında VPN programı da kullanabilirsiniz. Ücretsiz DNS ve VPN programları bulunmaktadır. Çoğunluğu belli dakika veya belli bir kotaya sahip. 500 MB gibi kota kısıtlaması olabiliyor. ADSL bağlantısı ile internet erişiminiz varsa, manuel DNS adreslerini kullandıysanız modeminizi kapatıp açınız.

  Girdiğin e-posta adresi veya telefon numarası hiçbir hesapla eşleşmiyor. Bir hesaba kaydol.

  Girdiğin e-posta adresi veya telefon numarası hiçbir hesapla eşleşmiyor. Bir hesaba kaydol.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.