En iyi işletim Sistemi Windows 7 8.1 mi Windows 10 mu | DESTEK HATTI
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

facebook android iphone destek hatti

En iyi işletim Sistemi Windows 7 8.1 mi Windows 10 mu

Home Forums Bilgisayar Windows Destek En iyi işletim Sistemi Windows 7 8.1 mi Windows 10 mu

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Mustafa Kemal Erdem 5 days, 7 hours ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #23507

  En iyi işletim sistemi hangisi sorusunun cevabı kullanıcı olarak tecrübem ile vereceğim.  Bir zamanın en iyi işletim sistemi Windows XP di daha sonra zorunlu Windows 7′ ye geçiş yapıldı. Windows 7 ilk zamanlar kullanıcılardan tam not almadı ama ilerleyen zamanlarda oturaklı bir sürüm oldu.

  Windows 8 ve Windows 8.1 sürümleri: Her iki sürümü’ de kullandım. Sorunsuz çalışmaktadır. 2 GB ve üstü RAM kullanılan bilgisayarlarda gayet hızlı çalışmaktadır. Windows 7’ye göre %10 – 20 daha yavaş tabi Windows 7 sürümden sürüme bu durum değişmektedir.

  Windows 7 için en hızlı sürüm: Windows 7 bazı sürümleri Windows 8 gibi çalışmaktadır. En hızlı çalışan Windows 7 sürümü Starter’ dir. Windows 7 Starter sürümü genelde minibooklar için tercih ediliyor. Bu sürümü’ de kullandım gayet hızlı bir sürüm.

  Windows 10 işletim sistemi: Windows 8.1 sürümden Windows 10 sürüme geçiş yaptım 1 gün kullanıp tekrar Windows 8.1 sürüme geri döndüm. Detaylı analiz için yazdığım Windows 10 sorun detayları buradan inceleyebilirsiniz.

  En iyi işletim Sistemi Windows 7 8.1 mi Windows 10 mu,en iyi işletim sistemi hangisi,hangi işletim sistemini kurmalıyım,hangi işletim sistemini tercih etmeli,windows 10 mu,windows 7 8.1 mi

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.