Home Forums Bilgisayar Windows Destek DNS Ayarları Değiştirme Nasıl Yapılır Windows 7 Windows 8

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Mustafa Kemal Erdem 5 days, 9 hours ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author

DNS Ayarları Değiştirme Nasıl Yapılır Windows 7 Windows 8 Adresleri

DNS Ayarları Değiştirme Nasıl Yapılır Windows 7 Windows 8,XP DNS Değiştirme,DNS Ayarları Resimli Anlatım,Bilgisayardan Laptoptan,Yasaklı Site DNS Ayarı,İndir

Aşağıda resimli olarak dns ayarları nasıl değiştirilir aktarılmıştır. Sol birinci resim sadece windows 8 için diğer görüntüler windows 7 , windows 8 ve windows xp içindir.

Windows XP ve Windows 7 için “Başlat>Denetim Masası>İnternet Seçenekleri,Ağ Bağlantıları yada Ağ ve Paylaşım Merkezi>Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir XP için Ağ Bağlantıları içerisinde hani bağlantıyı kullanıyorsanız kablolu

DNS Ayarları Değiştirme Nasıl Yapılır Windows 7 Windows 8,XP DNS Değiştirme,DNS Ayarları Resimli Anlatım,Bilgisayardan Laptoptan,Yasaklı Site DNS Ayarı,İndir windows 8 dns ayarları - windows 7 dns ayarları,dns ayarları değiştirme windows 8,windows phone 8 dns ayarları,windows phone dns değiştirme,windows 8 dns ayarları,windows 8 dns ayarları değiştirme,windows phone dns ayarları dns ayarları windows 8,windows 8 dns ayarı değiştirme,windows phone 8 dns ayarı,windows phone 8 dns değiştirme,dns ayarı yapma ,dns ayarı nasıl yapılır,Windows 7 IP,DNS Değiştirme Yöntemi,Windows 8 Dns ayarlarını değiştirmek,Windows 8 Dns ayarları,windows phone 8 dns değiştirme,dns ayarları otomatik yapma,DNS Ayarlarını Değiştirmek,windows 8 dns değiştirme,windows 8 dns değiştirme resimli anlatım,windows 8 dns değiştiremiyorum,windows 8 dns değiştirme programı,windows 8 dns değiştirme programları,windows 8 dns ayarı,windows 7 dns ayarı,windows 7 dns ayarları,windows 7 dns ayarları değiştirme,windows 7 dns ayarları değiştirme programı,windows 7 dns programı,windows xp dns programı,windows 7 dns ayarı nasıl yapılır,windows xp dns ayarı nasıl yapılır,windows 8 dns programı windows 8 dns ayarları - windows 7 dns ayarları,dns ayarları değiştirme windows 8,windows phone 8 dns ayarları,windows phone dns değiştirme,windows 8 dns ayarları,windows 8 dns ayarları değiştirme,windows phone dns ayarları dns ayarları windows 8,windows 8 dns ayarı değiştirme,windows phone 8 dns ayarı,windows phone 8 dns değiştirme,dns ayarı yapma ,dns ayarı nasıl yapılır,Windows 7 IP,DNS Değiştirme Yöntemi,Windows 8 Dns ayarlarını değiştirmek,Windows 8 Dns ayarları,windows phone 8 dns değiştirme,dns ayarları otomatik yapma,DNS Ayarlarını Değiştirmek,windows 8 dns değiştirme,windows 8 dns değiştirme resimli anlatım,windows 8 dns değiştiremiyorum,windows 8 dns değiştirme programı,windows 8 dns değiştirme programları,windows 8 dns ayarı,windows 7 dns ayarı,windows 7 dns ayarları,windows 7 dns ayarları değiştirme,windows 7 dns ayarları değiştirme programı,windows 7 dns programı,windows xp dns programı,windows 7 dns ayarı nasıl yapılır,windows xp dns ayarı nasıl yapılır,windows 8 dns programı windows 8 dns ayarları - windows 7 dns ayarları,dns ayarları değiştirme windows 8,windows phone 8 dns ayarları,windows phone dns değiştirme,windows 8 dns ayarları,windows 8 dns ayarları değiştirme,windows phone dns ayarları dns ayarları windows 8,windows 8 dns ayarı değiştirme,windows phone 8 dns ayarı,windows phone 8 dns değiştirme,dns ayarı yapma ,dns ayarı nasıl yapılır,Windows 7 IP,DNS Değiştirme Yöntemi,Windows 8 Dns ayarlarını değiştirmek,Windows 8 Dns ayarları,windows phone 8 dns değiştirme,dns ayarları otomatik yapma,DNS Ayarlarını Değiştirmek,windows 8 dns değiştirme,windows 8 dns değiştirme resimli anlatım,windows 8 dns değiştiremiyorum,windows 8 dns değiştirme programı,windows 8 dns değiştirme programları,windows 8 dns ayarı,windows 7 dns ayarı,windows 7 dns ayarları,windows 7 dns ayarları değiştirme,windows 7 dns ayarları değiştirme programı,windows 7 dns programı,windows xp dns programı,windows 7 dns ayarı nasıl yapılır,windows xp dns ayarı nasıl yapılır,windows 8 dns programı windows 8 dns ayarları - windows 7 dns ayarları,dns ayarları değiştirme windows 8,windows phone 8 dns ayarları,windows phone dns değiştirme,windows 8 dns ayarları,windows 8 dns ayarları değiştirme,windows phone dns ayarları dns ayarları windows 8,windows 8 dns ayarı değiştirme,windows phone 8 dns ayarı,windows phone 8 dns değiştirme,dns ayarı yapma ,dns ayarı nasıl yapılır,Windows 7 IP,DNS Değiştirme Yöntemi,Windows 8 Dns ayarlarını değiştirmek,Windows 8 Dns ayarları,windows phone 8 dns değiştirme,dns ayarları otomatik yapma,DNS Ayarlarını Değiştirmek,windows 8 dns değiştirme,windows 8 dns değiştirme resimli anlatım,windows 8 dns değiştiremiyorum,windows 8 dns değiştirme programı,windows 8 dns değiştirme programları,windows 8 dns ayarı,windows 7 dns ayarı,windows 7 dns ayarları,windows 7 dns ayarları değiştirme,windows 7 dns ayarları değiştirme programı,windows 7 dns programı,windows xp dns programı,windows 7 dns ayarı nasıl yapılır,windows xp dns ayarı nasıl yapılır,windows 8 dns programı

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.