Çin Kore Malı Android Sürüm Güncellemesi Şebeke Sorunu | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Çin Kore Malı Android Sürüm Güncellemesi Şebeke Sorunu

Ana sayfa Forumlar Çin Kore Malı Telefon Destek Çin Kore Malı Android Sürüm Güncellemesi Şebeke Sorunu

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 2 yıl 7 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #15568
  teknoloji.
  teknoloji.

  Çin Kore Malı Android Sürüm Güncellemesi Şebeke Sorunu – Çin yada Kore Malı Android Cep Telefonumda Android Sürüm Güncellemesi Yükseltmesi Yaptıktan Sonra Şebeke Gitti Şebeke Bulmuyor Yok Çözümü 

  Aldığınız Android cep telefonu imei atılmasından kaynaklı eğer imei değiştirmişseniz sürüm güncellemesi sonrası şebeke sorunu oluşabiliyor çözümü ya eski sürüm ile güncelleme yapılması ya da imei değiştirilmesi. imei atılması için çözüm adımlar aşağıda yer almaktadır.

  Kapanan Android Çin Kore malı cep telefonundan *#*#3646633#*#* tuşlarına basıp çıkan sayfadan GPRS bölümüne giriş yapıp 1ST PDP ‘yi seçip yeni imei yazdıktan sonra Attached yazısını tuşlayıp son adım olarak Deattached seçerek imei değiştirme adımları yapılmış oldu cep telefonunuzu kapatıp açıp kullanabilirsiniz.Eğer çözüme ulaşamazsanız sitemizde kesin çözüm olarak ime değiştirme programı var bu programı telefonunuza atıp işlemleri yapabilirsiniz. Detaylı resimli anlatım Teknoloji Rehberi arama bölümünden bulabilirsiniz.

  İmei değiştirmek içinde uygulama bulunmaktadır. Google Play mağazasından MTK Engineering Mode aratarak kolay yoldan imei değiştirme yapabilirsiniz.

  Çin Kore Malı Android Sürüm Güncellemesi Şebeke Sorunu

  Android Sürüm Güncellemesi Sonrası Şebeke Sorunu,Şebeke Hatası,Şebeke Yok,Şebeke Gitti,Çin Kore Malı Şebeke Bulmuyor,Avea,Vodafone,Turkcell

  Çin Kore Malı Android Sürüm Güncellemesi Şebeke Sorunu

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.