Home Forums Bilgisayar Windows Destek Bilgisayarda Android Kullanma Yükleme

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Mustafa Kemal Erdem 1 week, 5 days ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #17983

  Bilgisayara Android Yükleme Bilgisayarda Kullanma Nasıl

  Bilgisayarda Android Kullanma Yükleme Nasıl Yapılır? Android Sürümü Bilgisayara Kurma Android Bilgisayarda Kullanılabilir mi? Android Nasıl Yüklenir? Kurulumu Programı indir

  Bilgisayarınızda Android işletim sistemi kullanmak isterseniz bilgisayarınıza sanal bir sistem kurma programı ile android kurulumu yapıp deneyebilirsiniz.

  Kurulum işlemleri için Installation – Install Android -x86 to hard disk seçeneğinin üzerine aşağı ok tuşu ile gelip Enter tuşuna basıyoruz. Create/Modify partitions seçeneği üzerindeyken Enter tuşuna basıyoruz. Sağ ok tuşunu kullanarak New seçeneğinin üzerine gelip Enter tıklıyoruz. Primary seçeneğinin üzerindeyken Enter tıklıyoruz.

  Alanada bir değişiklik yapmadan Enter tıklıyoruz. (Burada rakam farklı olabilir.) Bootable seçeneğinin üzerindeyken bir teke Enter tıklıyoruz. (ekranda değişiklik olmayacak acaba olmadı mı hissiyatına kapılmayın.) Sağ ok tuşunu kullanarak Write seçeneğine gelip Enter diyoruz. Virtualbox programı ile Android 4.4 kurulumunun devamı için aşağıda bulunan video‘yu izleyerek devam ediniz.

   

  Bilgisayarda Android Kullanma Yükleme,Android Sürümü Bilgisayara Kurma,Android Bilgisayarda Kullanılabilir mi,Android Nasıl Yüklenir,Kurulumu,Programı,indir

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.