Avira Browser Safety Nedir Nasıl Kullanılır | DESTEK HATTI
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

facebook android iphone destek hatti

Avira Browser Safety Nedir Nasıl Kullanılır

Home Forums Bilgisayar Windows Destek Avira Browser Safety Nedir Nasıl Kullanılır

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Mustafa Kemal Erdem 1 week, 2 days ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #24547

  Avira güvenlik uzmanlarının geliştirdiği özellikle Chrome tarayıcısından internette dolaşırken kendi veritabanlarında yer aldığı zararlı web sitelerini uyarı ile gösterip kişisel güvenliğinizi sağlayan ücretsiz bir uygulama.

  Açtığınız web sitesi zararlı içerik barındırıyorsa anında araya girerek uyarı yapar. Artı zararlı içerik barındığını düşündüğünüz siteleri değerlendirebiliyorsunuz.

  Virüslerden korunmak için 0888 233 7373 destek hattını arayabilirsiniz.

  Avira Browser Safety programını ücretsiz buradan indirebilirsiniz.

  Avira Browser Safety 2015 2016,Avira Browser Safety Ücretsiz indir,Nasıl Çalıştırılır,Nasıl Yüklenir,Ne Gibi Koruma Sağlar,Ücretli mi

  Avira Browser Safety Güvenli Arama Artı farklı nasıl?

  Her yıl, Google, Bing ve Yahoo virüslü reklamlar ve web sitelerinin milyonlarca kaldırmak ve zararlı sayfaları rapor Netizens güveniyor.Tescilli URL bulut teknolojisi web siteleri tarar, sadece otomatik vegerçek zamanlı, aynı zamanda korur ortaya çıkan tehditlere çoğu arama motorlarına bilinmeyen.

  Avira Güvenli Arama Artı kırmızı bayraklar zararlı web sitelerininarama sonuçlarında. Bütünsel bir güvenlik yaklaşımı için, bu sizin ana ve yeni sekmeler korumakla kalmaz, aynı zamanda tüm süre koruyarak, arama motoru yerine sonuçlarına ilan kalitesini alışık.Şimdi site ziyaret bile önce güvenli olup olmadığını bilmek olabilir.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.