Alpha Crypt CryptoLocker Virüsü Temizleme Kaldırma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Alpha Crypt CryptoLocker Virüsü Temizleme Kaldırma

Ana sayfa Forumlar Bilgisayar Windows Destek Alpha Crypt CryptoLocker Virüsü Temizleme Kaldırma

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Müşteri Hizmetleri tarafından 1 yıl 1 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26551
  teknoloji.
  teknoloji.

  VaultCrypt, CryptoFortress, TeslaCrypt, CryptoTorLocker, AntiVirus Pro, Antivirüs Defender 2015 – 2016 Malware Defender 2015 – 2016 Virüsleri Temizleme Kaldırmak

  Crypt tarzı virüsler Android, iPhone ve Windows XP, Win 7, Win 8.1, Win 10 bilgisayarınızda bulunan dosyalara erişerek sistemi veya verileri şifreliyerek fidye ödemek için zorlama virüslerden biridir.

  Bu tarz virüslerden korunmak için güncel bir virüs programı ve kullandığınız antivirüs programının sürekli güncel olması gerekiyor.

  Crypt Internet’te sörf yaparken. Örneğin, bir e-posta veya bilgisayarınıza virüs indirme sizi kandırmak tuzakları ile tasarlanmış-şüpheli görünümlü ya da yasadışı bir web sitesine götüren bir web sitesinde bir bağlantıyı tıklayabilir. Eğer sitede bir bağlantıyı tıklatın veya bir pop up reklam kapatmaya çalıştığınızda indirmek olabilir. Tek bir tuş ile, Crypt tüm sisteme ulaşır.

  Crypt virüsünü temizlemek için öneriler

  Bilgisayarınıza virüs bulaştıysa ilk denemeyi sistem geri yükleme seçeneği olmalı.  Online virüs temizleme yazılımları kullanabilirsiniz. Eset veya Kaspersky olabilir. Sitemizde bu virüsün detayları yer almaktadır. Arama bölümünden aratabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.