Fishnet Modem Kurulumu Resimli Anlatım | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Fishnet Modem Kurulumu Resimli Anlatım

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Fishnet Modem Kurulumu Resimli Anlatım – FISHNET ADSL MODEM YARDIM

Fishnet AR-1100 modemi, kutunun içerisinden çıkan cd ile değil de web arayüzünden kurmak için aşağıdaki adımları takip ediniz, önerilen cd ile kurulumdur.

Modeminizi kurulum cd’sini kullanmadan kurduğunuz taktirde, mutlaka kablosuz ağınıza şifre veriniz. Aksi taktide istenmeyen kullanıcılar kablosuz olarak modeminize erişebilir ve ayarlarınızı değiştirerek modeminizi kullanılamaz hale getirebilirler.

Modemi kurmadan önce lütfen bilgisayarınızı modem ile aynı subnet’e alınız. Gerektiği taktirde bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
Web tarayıcınızı açınız ve adres kısmına http://192.168.1.1 aşağıdaki URL adresini giriniz.
Gelen ekranda kullanıcı adı ve şifresini yazınız. Fabrika ayarlarında kullanıcı adı “admin”, şifresi “1234” dür.

Web Kolay kurulum Ekranı
Kolay Kurulum ekranını kullanarak modeminizi hızlı biçimde kurabilirsiniz. ADSL ayarları bölümüne Doping’den aldığınız kullanıcı adı ve parolayı giriniz, kablosuz haberleşmenizi güvenli hale getirmek için bir kablosuz şifresi belirleyip, Kaydet/Uygula butonuna basar basmaz modem yeni kullanıcı adı ve parolanızla internete bağlanmayı deneyecek ve bilgi kutucuğunda internet bağlantınızın test sonucunu görüntüleyecektir.

Fishnet Kablosuz modem kurulum kılavuzu Fishnet Kablolu modem kurulum kılavuzu

Fishnet Modem Kurulumu Resimli Anlatım, Fishnet Kablosuz Modem Kurulumu,Fishnet Kablosuz Modem Kurulumu Resimli Anlatım,Fishnet M

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir