Facebook Twitter neden yavaş Youtube açılmıyor 23.12.2016 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Facebook Twitter neden yavaş Youtube açılmıyor 23.12.2016

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

İnternet neden yavaş açılıyor? Facebook Twitter neden yavaş Youtube açılmıyor 23.12.2016. Whatsapp açılmıyor, Whatsapp çalışmıyor ve mesajlar gitmiyor gelmiyor çözümü nedir? Turkcell, Türk Telekom / TTnet / Avea, Vodafone, Türknet, Superonline ve Doping internet neden yavaş?

IŞİD’ in 2 askerimize yaptığı vahşet görüntülerinin yayınlanmasından dolayı devletimiz erişim engelli getirdi.

Şuan Türkiye genelinde Youtube, Facebook ve Twitter sitelerine erişim yapılamıyor. Aynı zamanda Whatsapp’ ta gönderilen mesajlar ulaşmıyor. Instagram tarafında da yavaşlama söz konusu.

Facebook Twitter neden yavaş Youtube açılmıyor

Facebook Twitter neden yavaş Youtube açılmıyor çözümü nedir?

Bu durum geçicidir. Yani beklemenizi öneririz. Ama bilindiği gibi DNS adresleri ve VPN programları üzerinden erişim yapılmaya çalışılmakta. Tabi bu yöntemlerde bazen zararlı yazılımlara maruz kalınabiliyor.

Detaylar: http://www.andronova.net/teknoloji-haberleri/facebook-twitter-youtube-neden-acilmiyor-internet-neden-yavas-23-aralik-h762.html

Bir önceki yazımız olan Chatsel Premium Video Chatsel.com 6670 Nedir Nasıl İptal Edilir başlıklı makalemizde 14 tl liram gitti, 6670 şikayetleri ve açılan internet popup tıkladım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir