Facebook Twitter Instagram neden giremiyorum 2016 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Facebook Twitter Instagram neden giremiyorum 2016

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Facebook Twitter Instagram neden açılmıyor? İnternet neden yavaşladı. 3G ve 4.5G internet bağlantı sorunu yaşıyorum. Cep telefonumdan internet bağlantısı çok yavaş açılmıyor Turkcell, Vodafone, Türk Telekom – Avea internet bağlantısı sorunu. Vodafone, Türk Telekom Avea TTnet, Superonline, Doping, Turknet, Biri ADSL internet çok yavaş. Facebook Twitter Instagram neden giremiyorum 2016

İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılan hain saldırı nedeniyle geçici olarak devlet Facebook, Twitter ve Instagram’ a ve bazı sosyal paylaşım sitelerine ulaşımda engelleme yaptı. Bu engelleme sonucunda internette yavaşlama görülmektedir. Bir nevi devlet internettin vanasını kıstı. Bu sorun 1-2 gün devam edebilir. Gün içerisinde etkisi biraz daha azalabilir. İnternet kullanıcıları bu sorunu çözmek için DNS ve VPN yöntemlerini tercih ettiler.

DNS ve VPN tehlikeli mi? Tabi güvenli olmayan bilinmeyen DNS adresleri ve VPN uygulamaları güvenlik açıklarına neden olabiliyor. Genelde kullanılan Google DNS adresi 8.8.8.8 – 8.8.4.4. Bu DNS adresi güvenilirdir. Malum Google’ nin.  Facebook Çok Sık Deniyorsun.Lütfen Daha Sonra Tekrar Dene, Cep telefonumdan Facebook Twitter Instagrama giremiyorum ve Facebook müşteri hizmetleri destek hattı konularına baktınız mı?

Facebook Twitter Instagram neden giremiyorum 2016

Facebook Twitter Instagram neden giremiyorum 2016

 

Bir önceki yazımız olan Chatsel Premium Video Chatsel.com 6670 Nedir Nasıl İptal Edilir başlıklı makalemizde 14 tl liram gitti, 6670 şikayetleri ve açılan internet popup tıkladım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
2 thoughts on “Facebook Twitter Instagram neden giremiyorum 2016

  1. Akif

    Arama motoru Ping hizmetinizi uzun zamandır ara ara kullanıyorum faydasının olduğunu düşünüyorum ama gün itibarı ile ioncube hatası vermektedir düzeltirseniz çok sevinirim tşk

    View Comment
    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir