Facebook Teknosa Hediye Çeki Dağıtıyor Nedir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Facebook Teknosa Hediye Çeki Dağıtıyor Nedir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Facebook hesabıma Teknosa hediye çeki dağıtıyor şeklinde bir yazı mesajı geldi nedir? Teknosa’dan hediye çekilişi bileti dolandırıcılığı nedir? Gerçekten Teknosa hediye çeki dağıtıyor mu?

Sosyal paylaşım devi Facebook’u kullanarak bazı hesaplara gönderilen teknosa hediye çeki dağıtıyor şeklinde bir paylaşım ile kullanıcıları paylaşım detayına tıklatıp hesapları çalınıyorlar.

2014 yılında aynı şekilde bir paylaşımla Facebook kullanıcılarına atılan metin sonunda kişilerin telefon numarasına sms gönderip mesajda gelen onay kodunu isteyerek kişinin faturasına yada kontörlü kullanıyorsa TL düşüşü sağlayarak dolandırıcılık yapılmıştı.

Yeni yöntem ile hesabı çalıp hesapta bulunan arkadaş listesindekilere aynı bildirimle daha güvenli bir kişi olarak dolandırmaya yada hesabı çalmaya çalışılıyor.

Son yıllarda Facebook sitesi üzerinden yapılan dolandırıcılık yöntemlerinde büyük bir artış olmaktadır. Artık internet kullanıcılarının çoğunun Facebook hesabı olmasından dolayı en iyi dolandırıcılık yöntemleri Facebook üzerinden yapılmaktadır. Facebook üzerinden gelen bildirim kimden gelirse gelsin bir kez olsun düşünmeden işlem yapmayınız.

Geçmiş dönemde ve halen dolaşan Teknosa’dan hediye çekilişi bileti olduğunu söylenip hatta gelen mesaja evet yazıp . göndermesi talep ediliyor. Bu gibi durumlara dikkat etmeniz önerilir. Eğer bu tuzağa düştüyseniz sitemizde Facebook başlığında bulunan konuları inceleyebilirsiniz.

Facebook Teknosa Hediye Çeki Dağıtıyor Nedir,Teknosa'dan Hediye Çekilişi Bileti Dolandırıcılığı,Facebook Hesabıma Sayfama Teknosa Çeki Geldi Dağıtıyor mu

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Facebook Hediye Çeki Dolandırıcılığı10
  • Teknosa Hediye Çekim Var Sahtekarlığı10
  • Facebook Hesap Dolandırıcılığında Çek Uyarısı7
  • 0
  • 0
  • 5.4

    Score

    Facebook Teknosa Hediye Çeki Dağıtıyor Nedir
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir