Facebook Mesajlarını Kalıcı Olarak Nasıl Silerim | Destek Hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Facebook Mesajlarını Kalıcı Olarak Nasıl Silerim

Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Tüm Mesajlarınızı Tek Tıkla Silin!

Mesajlarını Kalıcı Olarak Nasıl Silerim, Nasıl Silerim, Mesajları , Mesajlarını Nasıl Silerim, Mesajları

Facebook’da kayıtlı mesajlarınızı tek tıklama ile tamamen silmek ister misiniz detayları inceleyelim

Tanıtacağımız bu eklenti sayesinde sosyal Facebook profilinize gelen tüm özel mesajları ve konuşma geçmişini tek tık ile bir seferde kolaylıkla silebilmeniz mümkün.

Facebook artık birçok internet kullanıcısının hayatına girmiş durumda. 7’den 77’ye 955 milyon gibi devasal bir kullanıcı ağına sahip olan platform, adeta sosyal  kavramının temsilcisi haline geldi.

Son olarak aldığı karar ile kullanıcıların sildikleri fotoğrafları kendi sunucularından da kaldırmaya başlayan servis üyelerini memnun etmeyi başardı. Diğer taraftan “Sponsor Gönderiler” isimli yeni reklammodeli ile finansal açıdan kalkınma sürecini desteklemek isteyen yetkililer, ana akış ekranında hayranı olmadığınız markaların tanıtım reklamlarını -sıradan bir gönderiymiş gibi- yayınlamaya başladı.

 

Her geçen gün reklam sayısı artan platform eleştirilerin hedefi olsa da, borsa sonrası yaşadığı beklenmeyen düşüşleri bu tarz çeşitli düzenlemelerle aşmayı hedefliyor.

Facebook’un son durumu böyleyken internet devi için geliştirilen ek uygulamaların sayısı her geçen gün artıyor. Bizler de çeşitli konularda ilaveözellikler sunan eklentiler arasından öne çıkanları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.

Bugün konu edindiğimiz servis birçok Facebook kullanıcısının yakındığı bir soruna çözüm üretiyor. “Facebook Fast Delete Messages” isimli Google Chrome eklentisi, sosyal ağ profilinizdeki tüm mesajları ve konuşma geçmişlerini tek tıkla silmenizi sağlıyor.

Eklentiyi tarayıcınıza kurduktan sonra Facebook mesajlarınızın olduğu sayfaya gitmelisiniz. Burada “Yeni Mesaj” sekmesinin yanına yerleşen Delete All/Hepsini Sil” butonuna tıkladığınız takdirde varolan tüm iletileri tek seferde silebilirsiniz.

Oldukça kullanışlı olan yazılım birçok kullanıcı için zahmet anlamına gelenmesajları tek tek silme çilesine son veriyor. Chrome Store’da 4.44/5 puan alan uygulamada sadece belirlenen kişiye ait içerikleri silebilmek de mümkün. Kaynak:ShiftDelete

  • Eklentiyi indirmadresi chrome.google.com/webstore/detail/klmpnhheahecaojonebajllddfhpilan

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz