Facebook Hesap Silme - Facebook Hesap Kapatma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Facebook Hesap Silme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Facebook Hesap Silme Facebook Hesabı Nasıl Silinir

Facebook Hesap Silme – Facebook Hesap Kapatma,Facebook Hesap Silme,Facebook Hesap Kapatma,Facebook Hesap Nasıl Kapatılır,Facebook Hesabımı Nasıl Kapatırım gibi soruların çözümü bu yazımızda.

Facebook hesabınızı artık kullanmak istemiyorsanız yada dondurmak kilitlemek istiyorsanız aşağıdaki adımları yapabilir yada işlem link adresinden yapabilirsiniz.

Hesabı Dondur” alanından hesabınızı dondurursanız,  üyeliğiniz ve onunla alakalı bütün bilgiler ulaşılamaz hale gelir. Hesap kapatmayla ilgili 11870‘ den destek alabilirsiniz.

Kararınızınızı kesin verdiyseniz facebook üyeliğinizi “Hesap / Hesap Ayarlar” sekmesinden dondurabilirsiniz. Üyeliğinizi dondurma, üyeliğinizle alakalı malumatları Facebook’tan silecektir. “Facebook Hesap Silme” için aşağıdaki link adresi ile işlem yapabilirsiniz.

Facebook Hesabınızı Kapatmak için Tıklayın

Facebook hesabı hesabım nasıl kapatılır? Facebook hesap kapatmak silmek için başvuru adresi. Facebook iptal etmek için link Android iPhone telefonlarda nasıl

Facebook Hesap Sorunu Desteği: Facebook hesabı nasıl silinir kaldırılır. Facebook hesap silme kaldırma başvurusu, Facebook hesabımı nasıl silerim kaldırırım, Facebook nasıl kapatılır, Facebook silme kaldırma. Facebook hesabımı tamamen nasıl kaldırırım silerim, Face hesabı kaldıramıyorum silemiyorum

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir