Facebook Hesabım Çalındı Çözümü-Geri Alma 2016 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Facebook Hesabım Çalındı Çözümü

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Facebook hesabım çalındı ne yapmalıyım yapabilirim? Çalınan hesap nasıl geri alınır? Hesabımın mail şifresini unuttum veya çalındı şikayet başvuru iletişim adresi yada telefon numarası var mı 2016?

Facebook hesabınız çalındı ve sorular değiştirildi veya güvenlik sorularını unuttunuz cevap veremiyorsanız, aşağıdaki adresten kimlik fotokopisi ile başvuru yapabilirsiniz.

Not:Facebook hesabını açtığınızda eğer gerçek bilgilerinizi kullandıysanız nüfus cüzdanınızın ekran görüntüsünü göndermeniz istenecektir.  İsterseniz destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Facebook hesabım çalındı nasıl geri alırım Başvuru Adresi

Facebook hesabım ve mail hesabımın şifreleri çalındı. Hesabıma giriş yapamıyorum. Hesabı kurtarmak için ne yapmalıyım? Hacklenen hesap şikayet başvurusu nasıl

Facebook iletişim formunu doldurduktan sonra 2-3 gün içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılmazsa başvuruyu tekrar yapmanız önerilir. Facebook dünyada ikinci en çok ziyaret edilen site olduğundan, çalışanlarının yoğunluğundan dolayı gözden kaçma veya sıralamaya alınma gibi durumlar olabiliyor.

Facebook başvurusu olumsuz sonuçlandı ise hesabınız dolandırıcılıkta kullanılıyor veya kişisel haklarınızı ihlal edilerek kullanılıyorsa savcılığa suç duyurusunda bulunmanız önerilir. Türkiye üzerinden resmi başvuruda dönüş oluyor mu! Evet oluyor Facebook‘ un Türkiye‘de hukuksal durumlar için bürosu bulunmaktadır.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir