Facebook Erişim Var Twitter ve Youtube Erişim Yasaklandı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Facebook Erişim Var Twitter ve Youtube Erişim Yasaklandı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Facebook Erişim Yapılabiliyor Twitter ve Youtube Erişim Yasaklandı

Facebook sosyal paylaşım sitesinde erişim yasağı bulunmuyor. Ama Twitter ve Youtube sitelerine erişim yasağı bulunmaktadır. Yasak ile ilgili mahkeme kararı beklemede. Twitter ve Yotube erişim yasağı ne zaman kalkacak.

Bazı sosyal paylaşım sitelerine erişim yasağı getirildiği hakkında açıklamaların genelinde net bir bilgi yer almıyor. Facebook, Twitter ve Youtube yasaklandı mı yasaklanmadı mı !

Şehit edilen Savcımızın ve Türk milletimizin onurunu zedeleyen bazı görüntüler bazı haber ve sosyal paylaşım sitelerinde yer almıştı. Yasaklama ile ilgili erişim sorunu uyarı amaçlı olup kaldırılması gereken içerikler kaldırılması ile erişim sağlanacaktır. Şu an için Facebook bu nezaketi göstermiş oluyor ki erişim engeli bulunmuyor. Youtube ve Twitter’dan da aynı hassasiyet beklenmektedir.

Yukarıda aktarılan bilgiler net bir bilgi olup, kaldırılması beklenen içerikler kaldırılmadığı takdirde erişim yasağı devam edeceği açıklanmıştır.

Facebook Erişim Var Twitter ve Youtube Erişim Yasaklandı,Facebook Yasak Yok,Twitter Erişim Yasağı,Youtube Erişim Yasağı,Erişim Yasağı Ne Zaman Kalkacak,Mahkeme Kararı,Erişim Engeli

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir