Facebook Cep Telefon Numarası Ekleme Kaldırma-Silme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Facebook Cep Telefon Numarası Ekleme Kaldırma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Facebook Hesabına Cep Telefon Numarası Nasıl Eklenir ve Nasıl Kaldırılır

Facebook hesabıma telefon numaramı nasıl eklerim ya da eklediğim telefon numarasını nasıl kaldırırım silerim diyenler için resimli çözüm adımları aşağıda yer almaktadır.

Sorgulanan kelimeler: Facebook Cep Telefon Numarası Ekleme Kaldırma,Facebook Hesabına Eklenen Cep Telefonu Numarasını Kaldırma,Silme,Sil,Facebook Telefon Numarası Nasıl Eklenir,Eklerim,Nereden Yapılır,Yaparım

Not: Facebook hesabınıza eklediğiniz cep telefonu numarasını kapatırsanız ya da erişim sağlanamazsa Facebook hesabınıza erişim sağlayamayabilirsiniz. Cep telefon numaranızı başka operatöre taşıdığınızda güvenlik gereği 72 saat cep telefonunuza Facebook tarafından gönderilen kısa mesaj ulaşmaz.

Facebook Hesabına Cep Telefon Numarası Ekleme ve Silme Adımları

Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst taraftan aşağı ok işaretini tıklayıp Ayarlar kısmına giriş yapıp sol tarafta bulunan Mobil yazan kısmından numara ekleme ya da kaldırma işlemini yapabilirsiniz.

Facebook Cep Telefon Numarası Nasıl Eklenir Silinir

Facebook Cep Telefon Numarası Nasıl Eklenir Silinir

Facebook Cep Telefon Numarası Ekleme Kaldırma,Facebook Hesabına Eklenen Cep Telefonu Numarasını Kaldırma,Silme,Sil,Facebook Telefon Numarası Nasıl Eklenir,Eklerim,Nereden Yapılır,Yaparım

Facebook Cep Telefon Numarası Ekleme Kaldırma

Yorumlar

Yorumlar
8 thoughts on “Facebook Cep Telefon Numarası Ekleme Kaldırma

   1. Müşteri Hizmetleri Post author

    Facebook Cep Telefon Numarası Ekleme Kaldırma: Hasan Bey Facebook hesabına kayıtlı telefon numarasını mevcut Facebook hesabına giriş yaparak kaldırılır. Eğer o hesaba erişim yapamıyorsanız, Facebook. com adresine giderek şifre sıfırlama adımlarını uygulayınız. Facebook hesap sıfırlamada cep telefonu numarasını yazdığınızda şifre sıfırlama doğrulama kodu kayıtlı telefon numarasına gelecektir.

    View Comment
    Reply
 1. Niyazi

  Meraba bn bisi sorcaktim benim facebook hesabim kitlendi acilmasi icinde telefon numarama gelen kodla acilcakmks fakat bn o telefon numaramin hattini kaybettim bana bi yardimci olurmusnuz ?

  View Comment
  Reply
 2. Ermah

  Selam..bir sey soracaktim.ben hesabima bagladigim telefon numarasini kayp etdim..simdi guvenlik yoklamasinda onay kodu istiyor..bende numarani kayp etdigim ucun onayliyamiyorum..ama emrah.orucov.2002 @mail.ru e-postasina da baglidir.simdi ne yapmaliyim ..lutfen yardim edin??

  View Comment
  Reply
 3. Mahmut

  Ben yeni bir fes açtım açtığım Feste numaramı yazdım eski fesime giremiyorum şimdi çünkü eski fesimde de aynı numaramı kaydetmiştim nasıl numaradan aratigim zaman bulamıyorum herzaman yeni açtığım fesi buluyor e mail adresinde aratigim zaman da buluyor ama kod istiyor ama kod telefonuma gelmiyor

  View Comment
  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir