En Uzun En Fazla Şarjı Giden Cep Telefonları 2015 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

En Uzun En Fazla Şarjı Giden Cep Telefonları 2015

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Şarjı En Uzun Pil Ömrü Süresi En Fazla Akıllı Cep Telefonu Hangisi

Akıllı cep telefonu kullanıcılarının en büyük dertlerinden biri pil süresi. Cep telefonu alırken her ne kadar ilk öncelik şarj kullanım süresi olmasa’da en önemli öncelik sıralamasında şarj süresi yer almaktadır.

Hangi cep telefonu daha uzun şarj süresi gidiyor diyenler için bazı marka ve modellerden oluşan bir listeyi sizinle paylaşmak istedim. Öneri olarak alacağınız cep telefonunda donanımsal ve görünümsel dışında şarj kullanım süresi ve 4G uyumlu olması önerilir.

4G Teknolojisi devreye girdiğinde akıllı cep telefonlarında pil süresi daha hızlı biteceğini hatırlatmak isterim.

Akıllı Cep Telefonu Şarj Pil Süreleri Ne Kadar Sürüyor

  • LG G2 mini 8 saat 32 dakika pil süresi. LG G4 6 saat 16 dakika pil süres. Lenovo S860 15 saat pil süresi. Lenovo P780 15 saat pil süresi. 
  • Sony Xperia T2 Ultra 10 saat 16 pil dakika pil süresi.Sony Xperia Z2 8 saat 10 dakika pil süresi. Sony Xperia Z3 9 saat 30 dakika pil süresi. Sony Xperia Z3 Compact 10 saat pil süresi.
  • Sony Xperia M2 9 saat 19 dakika pil süresi. Sony Xperia C 9 saat pil süresi. Nokia Lumia 635 9 saat 35 dakika pil süresi Huawei Ascend Mate7 9 saat pil süresi. 
  • HTC Velocity 4G  6 saat pil süresi. HTC One M9 6 saat 25 dakika pil süresi. Huawei P8 7 saat 12 dakika pil süresi. Samsung Galaxy S II 7 saat pil süresi. 
  • Samsung Galaxy Ace 8 saat pil süresi. Samsung Galaxy Note 6 saat pil süresi. Samsung Galaxy S Plus 9 saat pil süresi.Samsung Galaxy Note 4 8 saat 43 dakika pil süresi. 
  • Apple iPhone 6 Plus  6 saat 32 dakika pil süresi. Motorola DROID Turbo 10 saat 42 dakika pil süresi

En Uzun En Fazla Şarjı Giden Cep Telefonları 2015,en uzun cep telefonu şarj pil süresi hangi cep telefonu daha fazla şarjı gidiyor,android ve iphone pil şarj süresi

Bir önceki yazımız olan Google Handwriting Input Nedir Nasıl Kullanılır başlıklı makalemizde Android El Yazısı Uygulaması indir, Android Telefona Tablete El Yazısı Programı ve El ile Yazma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir