En iyi Ücretsiz AntiVirüs Temizleme Koruma Programı 2015 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

En iyi Ücretsiz AntiVirüs Temizleme Koruma Programı 2015

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

En iyi En Etkili Ücretsiz AntiVirüs Temizleme Koruma Programı Hangisi 2015

En iyi antivirüs temizleme ücretsiz koruma programı 2015 yıl için hangi virüs programı? Ücretsiz 2015 virüs programları hangileri indirme adresi. Full free virüs programı indirme bilgisayara laptop’a tavsiye yükleme kurulumu.

Aşağıda belirttiğimiz sıralamaya göre önerdiğimiz ücretsiz virüs programlarında yer alan bilgide olduğu gibi bilgisayarınızda ve mobil cihazlarda temel koruma sağlamaktadır.Temel korumanın anlamı standart bir güvenlik anlamına gelir örnek verecek olursak bankacılık işlemlerinde girilen bilgilerin kayıt edilmesini önleme gibi işlevi yapmaz. Eğer tam koruma istiyorsanız ücretli sürümleri tercih etmeniz önerilir.

Ücretli virüs programları en iyilerine örnek verirsek Kaspersky ve Bitdefender çok iyi virüs temizleme ve koruma programı olmalarına rağmen bilgisayarlarda çok ağır çalışması ve bilgisayarı kasması yavaş çalışmasına neden olmaları ile bilinir.

Avast 2015 Ücretsiz Free 2015 Virüs Temizleme Programı

Avast uzun zamandır ücretsiz virüs programlarının içerisinden en iyilerindendir. Temel korumanın hakkını veren bir yazılımdır. Akıllı antivirüs ve kötü amaçlı yazılımlardan koruma Kimsenin henüz duymadığı tehditleri algılar.Ev Ağı Güvenliği Ev ağınızı zayıf noktaları belirlemek için tarayın.Tarayıcı Temizleyicisi Can sıkıcı tarayıcı eklentilerinden kurtulun. Önemli yazılımlarınızı kolayca güncelleyin, ve bilgisayarınızın genel güvenlik koşullarını geliştirin.Uzaktan Yardım özelliği ile internet üzerinden başkaları ile yardımlaşabilirsiniz.

2015 Yılı içerisinde en çok tercih edilen virüs programları nedir? Hangisi daha iyi temizler? Bilgisayarı yormadan ağırlaştırmadan çalışan antivirüs programı

En iyi En Etkili Ücretsiz AntiVirüs Avast 2015 Temizleme Koruma Programı

 

AVG AntiVirus Free 2015 Virüs Temizleme Programı

AVG benim gözümle bakıldığında ikinci ücretsiz virüs programıdır. Virüs ve zararlı yazılımları tespit edip, engelleyen ve temizleyen tamamen ücretsiz temel koruma sağlayan bir virüs programıdır.

Sürekli gelişen tehditlere karşı koruma Facebook’ta Güvenli Gezinme ve Arama Siz daha tıklamadan tehditler hakkında sizi uyarır Casusluğu ve veri hırsızlığını önler Kimlik tehditlerine karşı korur Windows uyumluluğu Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8

2015 Yılı içerisinde en çok tercih edilen virüs programları nedir? Hangisi daha iyi temizler? Bilgisayarı yormadan ağırlaştırmadan çalışan antivirüs programı

En iyi En Etkili Ücretsiz AntiVirüs AVG 2015 Ödüllü Temizleme Koruma Programı

 

Microsoft Security Essentials Ücretsiz 2015 Virüs Temizleme Programı

Microsoft Security Essentials, en az koruma sağlayan virüs programlarından biridir. Virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olması için Microsoft Security Essentials’ı kullanın. Evinizde veya küçük ölçekli işletmenizde kullandığınız bilgisayarlarınız için gerçek zamanlı koruma sağlar.

Microsoft Security Essentials ücretsizdir.Yüklemesi ve kullanması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Arka planda sessizce ve etkili bir şekilde çalıştığından, kesintiler ve güncellemeler konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4 Mini Özellikleri başlıklı makalemizde Google Play Store, samsung galaxy s4 ve Samsung Galaxy S4 Mini hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

 • En iyi Ücretsiz Virüs Temizleme 2015 Programı10
 • En iyi Ücretsiz AntiVirüs Koruma Programı 201510
 • Ücretsiz Virüs Programları 2015 Yılı Free9
 • En Kaliteli 2015 Yılı Virüs Programı Hangisi10
 • Hangi Virüs Programı Daha İyi 2015 Değerlendirmesi9
 • 9.6

  Score

  En iyi Ücretsiz AntiVirüs Temizleme Koruma Programı 2015
One thought on “En iyi Ücretsiz AntiVirüs Temizleme Koruma Programı 2015

 1. Mustafa Kemal Erdem

  2015 yılı virüs programı testlerinden çok iyi derece alan avira pro büyük bir çıkış yaptı 2016 yılı içinde öneri listemizde 2015 yılında en iyi ücretli 3 antivirüs programı bitdefender kaspersky ve avira oldu ücretsiz virüs koruma programı önerilerinde avast ve avira yer almaktadır.

  View Comment
  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir