En İyi Antivirüs Programları Nisan 2013'te Böyle Sıralandı! | TEKNOLOJi REHBERi

En İyi Antivirüs Programları Nisan 2013’te Böyle Sıralandı!

Sorunlarınız için 0888 233 7373 Arayarak Teknoloji Hattından Yardım Alabilirsiniz

Bitdefender’in Zaferi

Anti Virüs yazılımlarını test eden bağımsız kuruluş AV-Comparatives‘in yayınladığı rapora göre (http://chart.av-comparatives.org/chart1.php) dünyada yaşanan tehditlerde Bitdefender, saldırıların yüzde 100’ünü engelleyerek rakiplerinden daha yüksek bir performansa ulaştı.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Bitdefender‘in bu tip başarılara alışık olduğunu söyleyen Bitdefender Türkiye Distribütörü Kavi International’ın Genel Müdürü Cüneyt Kavi, “Bitdefender dünya bilişim sektörünün güçlü oyuncularıyla yaptığı teknolojik iş birlikleriyle arama motoru kalitesini son yıllarda çok arttırdı. Ayrıca bireysel kullanıcılardaki başarısını yeni bulut tabanlı çözümler ve GravityZone altyapısı sayesinde kurumsal pazara da taşıdı. Yakın zamanda kurumsal alandaki testlerde de Bitdefender’ın öne çıktığına şahit olacağız” dedi.  Kaynak: Basın bülteninden derlenmiştir

1.12 En İyi Antivirüs Programları Nisan 2013te Böyle Sıralandı!

Bir önceki yazımız olan System Progressive Protection başlıklı makalemizde System Progressive Protection, System Progressive Protection Nasıl Kaldırılır ve System Progressive Protection Ne hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,
Comments
  1. Anonim Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*