En iyi Android ve iOS Cep Telefonu Hangi Marka Olacak 2016 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

En iyi Android ve iOS Cep Telefonu Hangi Marka Olacak 2016

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android cep telefonu ve tabletler için 2015 yılı baz alınırsa 2016 yılı içinde özellikle akıllı telefonlar için lider Samsung görünüyor. En çok tercih edilen marka Samsung sonra gelende Apple iPhone olmuştur.

Samsung, 2015 yılı içerisinde ikinci çeyrek rakamlarını incelediğimizde pazar payı % 26.8. Apple ise % 16.4 olarak görülmektedir. Samsung liderliğini korumasının en büyük nedenlerinden biri de çok fazla sayıda cep telefonu modeli satışa çıkardığı. Hem görünümü hem özellikleri ile gayet başarı gösteren bir marka olmaya devam edecektir.

Apple, 2015 pazardaki payı % 16.4 olması da büyük bir başarıyı göstermektedir. Nedeni Samsung kadar çok fazla sayıda model çıkarmamasına rağmen yüksek bir pazar payına sahip.

en iyi cep telefonu 2016,en iyi android cep telefonu 2016,en iyi iPhone telefon 2016,hangi telefon markası daha iyi,iphone mi samsung mu

iOS işletim sistemi güvenlik ve kolay kullanımı nedeni ile tercih edilirken. Android işletim sistemi ise açık kodlaması ile ilerlemeye açıklamasından dolayı sürekli yenilikle bir adım önde olacaktır.

Hem Samsung hem Apple 2015 yılında çıkardığı bazı akıllı telefonlar gerçekten çok tutuldu. Adından söz ettiren bazı Samsung modelleri Galaxy S6Galaxy S6 Edge ve Galaxy Note 5. Apple ise iPhone 6, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelleri.

Apple ve Samsung 2015 yılı satış başarıları bakalım 2016' da devam edecek mi! Hangi marka daha iyi hangi markayı almalıyım? iOS mu Android mi? Kıyaslama 2016

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir