En iyi Android Tarayıcı - En Hızlı Android internet Tarayıcı | TEKNOLOJi REHBERi HABERLERi

En iyi Android Tarayıcı – En Hızlı Android internet Tarayıcı

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Android İşletim Sistemli Telefonlar İçin Tarayıcı İndirme

Aşağıdaki değerler cihaz’dan cihaz’a değişebilir tarayıcıyı kurup deneyip performansını siz belirleyiniz.

Android Yüklü Cihazlar İçin Tarayıcı Özellikleri

Android işletim sistemine sahip telefonunuzda veya tabletinizde, cihazınızla gelen varsayılan web tarayıcısını kullanmak zorunda değilsiniz. Şimdiye dek alternatifleri hiç incelemediyseniz, farklı tarayıcılara biraz göz atmanın zamanı gelmiş olabilir.

Android internet Taray%C4%B1c%C4%B1 En iyi Android Tarayıcı   En Hızlı Android internet Tarayıcı

Android’de bir web tarayısı yüklediğinizdeonu varsayılan hale getirebilir, web bağlantılarının yeni tarayıcınızla açılmasını sağlayabilirsiniz. Varsayılanlara geri dönemk isterseniz, Ayarlar’daki Uygulamalar sayfasına giderek “Varsayılanları temizle” düğmesine dokunun.

Aşağıda Android Tarayıcıların İndirme Adresleri Mevcut’dur.

 

1. Android tarayıcısı

Android’in stok web tarayıcısı, işlevleri bakımından kısıtlı olsa da sayfaları hızla açabiliyor.Tarayıcı ile çerezlerinizi kontrol edebiliyor, sitelerin kaydettiği verileri temizleyebiliyorsunuz. Çevrimiçi okumak istediğiniz sayfaları kaydetmeniz de mümkün.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 8.25 saniye.

2. Chrome beta

Sadece Ice Cream Sandwich ve üzerinde çalışan Chrome, masaüstünde olduğu gibi sekmeleri telefonunuzda da başarıyla yönetiyor. Açık sekmelerinizi, parolalarınızı ve diğer verilerinizi dilerseniz masaüstü Chrome ile mobil Chrome arasında kolaylıkla eşitleyebiliyorsunuz.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 6.98 saniye.

chrome android En iyi Android Tarayıcı   En Hızlı Android internet Tarayıcı

3. Dolphin Browser HD

Bir mobil tarayıcıdan bekleyebileceğiniz her türlü işlevi sunan Dolphin Browser HD, Flash’ı açıp kapamanıza, sitelere masaüstü PC, iPhone veya iPad gibi girmenize, çoklu dokunmatik yaklaşmaya, sesli girişe ve eklentileri yoluyla daha fazlasına izin veriyor.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 8.36 saniye.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

android taray%C4%B1c%C4%B1 En iyi Android Tarayıcı   En Hızlı Android internet Tarayıcı

4. Firefox beta

Firefox’un Android’deki son sürümü, oldukça hızlı bir gezinti deneyimi, şık bir arayüz, iyi bir sekme yönetimi ve işinizi kolaylaştıracak faydalı eklentiler sunuyor. Chrome’da olduğu gibi yer imlerinizi masaüstü Firefox ile eşitlemeniz mümkün.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 10.72 saniye.

5. Opera Mobile

Mobil tarayıcı alanında tecrübeli olan Opera, sezgisel bir arayüz, akıllı işleme yakınlaşma özellikleri ve pratik bir giriş sayfası sunuyor. Dikkat çeken işlevleri arasında arayüzü gizleyebilme, mobil dostu olmayan siteler için tek sütun modu, Opera Turbo hızlandırma sistemi var. Opera da eşitleme işlevini destekliyor.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 8.13 saniye.

android opera En iyi Android Tarayıcı   En Hızlı Android internet Tarayıcı

6. Ninesky

Ninesky, gözlerinizi yormayan gece modu, siteleri düz metin ve görsel haline getiren otomatik optimize işlevi ve oldukça temiz bir arayüz sunuyor. Sekmeler ise kullanmadığınızda ekrandan kaybolarak size daha fazla boş alan sağlıyor.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 7.85 saniye.

7. Skyfire

Skyfire, mobil deneyiminizi geliştirmeye yönelik bazı işlevlerle geliyor. Örneğin uygulamanın sunduğu Facebook düğmesi sayesinde web sitelerinde küçücük bir Paylaş düğmesini aramak zorunda kalmıyorsunuz.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 7.60 saniye.

8. Boat Browser

Temel özelliklere odaklanan Boat Browser, menülerinin derinliklerinde bazı faydalı araçlar da sunuyor. Arayüz ve ayar sayfaları oldukça temiz ve kullanımı kolay. Tarayıcının “user agent” etiketini birkaç dokunuşla değiştirebiliyorsunuz. Ekran görüntüsü alma, gizli gezinti, sesli giriş ve gece modu gibi pratik özellikler de Boat Browser’a dahil edilmiş.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Android Telefonlara Nasıl Kurulur WhatsAppAyarları başlıklı makalemizde Whatsapp Android Cihazlara Nasıl Kullanılıyor, WhatsApp Android Telefonlara Nasıl Kurulur WhatsAppAyarları ve Whatsapp Nasıl Kullanılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , ,Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir