Driver Bulma Programı Sürücü İndirme Programı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Driver Bulma Programı Sürücü İndirme Programı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Driver Bulma Programı Sürücü İndirme Programı

HWM BlackBox, bilgisayarınızı oluşturan temel bileşenler hakkında size maksimum detay ve doğrulukta bilgi sunmak için tasarlanmış bir yardımcı programdır.BlackBox size sadece bilgisayarınızın işlemcisi, bellek modülleri, anakartı, sabit diskleri, ekran kartı vb. bileşenler hakkında bilgi sunmakla kalmaz, aynı zamanda bu bileşenlerin hızı, sıcaklığı, çalışma gerilimleri, fan devir hızları gibi kritik parametreleri hakkında da detaylı ve gerçek zamanlı bilgiler verir ve aynı zamanda bilgisayarınızın performansını sınamak için size Microsoft Vista ve Microsoft Windows 7 ile uyumlu test araçlarına sahiptir.

HWM BlackBox sayesinde bilgisayarınızın içinde hangi donanımların olduğunu doğru olarak bilmek yanında bu donanımların sağlıklı koşullar altında çalışıp çalışmadığını ve performanslarının hangi seviyede olduğunuda dilediğiniz zaman sınayabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Teknoloji Destek Hattı Uzak Bağlantı Programları başlıklı makalemizde ADSL, programlar ve Teknoloji Destek Hattı Uzak Bağlantı Programları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir