Default-search.net Virüsü Chrome Kaldırma Temizleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Default-search.net Virüsü Chrome Kaldırma Temizleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Chrome Açtığınızda http //www.default-search.net Sayfası Açılıyorsa Temizleme Çözümü

Internet sayfası açtığınızda Google Chrome tarayıcısında Default-search.net sitesi açılıyorsa bilgisayara virüs bulaştırdığınız anlamına geliyor. Bilgisayarınıza kurduğunuz programlarda kurulum aşamasında size şunları’da kursun mu yada programın yanında bazı programlarda işaretli oluyor bu işaretleri kaldırıp kurduğunuzda sorun olmaz.

Default-search.net Virüsünü Bilgisayardan Silme Önerileri

Eset Nod online virüs tarama ve Malwarebytes programını çalıştırıp temizlemeniz virüs taraması bittiğinde çıkan kutucukları işaretleyip tamam diyerek bilgisayarı yeniden başlatınız. Bunun dışında program ekle kaldır’dan aşağıdaki gibi programları kaldırınız ve tarayıcınızın ayarları kısmından eklentileri kaldırıp açılış sayfasını google yapınız konu ile ilgili sitemizde sol tarafta virüs sorunu başlığını tıklarsanız detayları bulabilirsiniz.

Program ekle kaldırma: Başlat>denetim masası>program ve özellikleri yada program ekle kaldır

Default-search.net Virüsü Sistem Geri Yükleme ile Kaldırma

Başlat>tüm programlar>donatılar>sistem araçları>sistem geri yükleme sorunsuz tarih seçip ileri son

Default-search.net Nasıl Kaldırılır Temizlenir

Default-search.net Nasıl Kaldırılır Temizlenir

Default-search.net Eset Nod ile Virüs Temizleme

Default-search.net Eset Nod ile Virüs Temizleme

Default-search.net Virüsü Chrome Kaldırma Temizleme,Google Chrome internet Sayfası Açtığımda http //www.default-search.net Sayfası Çıkıyor,Değiştirme,Silme,Bilgisayardan Temizleme

http //www.default-search.net Chromeden Kaldırıp Google Yapma

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-11

  • Malwarebytes Anti-Malware şimdi başlayacak ve bir deneme süresi başlatmak için istenir diye bir uyarı gelecek buna Reddet diyerek kapatalım.
  • Program açıldığında Türkçe olarak çalışacaktır. Tarayıcı sekmesini seçin ve Derin tarama gerçekleştir seçeneğini işaretleyin ve sonra olası virüsler için bilgisayarınızda taramayı başlatmak için Tara butonunu tıklayın.
  • Malwarebytes ‘Anti-Malware aşağıda gösterildiği gibi Reklamların Çıkması için üretilen bilgisayarınızdaki zararlı dosyaları taramaya başlayacak.
  • Tarama işlemi bittiğinde bir mesaj kutusu görünecektir Tamam butonunu tıklayın, hemen ardından Sonuçları Göster butonuna tıklayın.

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-14

  • Malwarebytes Anti Malware bulduğu virüsler resimde gösterilmiştir, tabi sizinki resimde görünenden farklı olabilir. Bütün seçeneklerin işaretli olduğundan emin olun ve Seçilenleri Kaldır butonuna tıklayın.


masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-16

Malwarebytes Anti-Malware zararlı dosyaları kaldırarak başlayacak. Kaldırma işlemi sırasında Malwarebytes bilgisayarınızın yeniden başlatılmasını isteyecek. Bu adımda bilgisayarını yeniden başlatmanız gerekiyor.

İşlemler bu kadar, bilgisayar açıldığında kullanıma devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lollipop 22find Yac Toolbar Virüsü Kaldırma başlıklı makalemizde Bilgisayar Onar, Komut Sistemi ve Lollipop Desk365 Checkrun 22find hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir