CyanogenMod CM 13 Romlar Andorid M Sürümü ile Gelebilir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

CyanogenMod CM 13 Romlar Andorid M Sürümü ile Gelebilir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Cyanogen, ekibinin yazdığı Romlar artık dünyanın her yerinde kullanılmakta. CyanogenMod ürettiği ROM,  CM 11 ve CM 12 ile devam ederken Android 5.1.1 ile CM 12.1 Romlar yayınlandı. Şimdi’de Cyanogen Android M sürümü için çalışmalara başladı. İleride çıkacak yazılımın adı CyanogenMod CM 13 olabilir.

Google Android M çalışmasını tamamladığı ve denemelere başladığında tahmini yeni CyanogenMod sürümü çıkacaktır. Android M sürümü ile Türkçe dil seçeneği ekli olarak çok kısa zamanda kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

Google’ın Nexus cihazlar için sürdürdüğü Android M çalışmaları Cyanogen tarafından da aynı zamanlarda dağıtılabilir. Alternatif Android sürümleri için en iyi adres Cyanogen.

CyanogenMod CM 13 Romlar Andorid M Sürümü ile Gelebilir,CyanogenMod CM 13 Android M Yükleme,CyanogenMod CM 13 Ne Zaman Çıkacak,CyanogenMod CM 13 indirme Tarihi,Yeni Android M Rom,Android M Türkçe indir

Üreticilerin bir çok eski model Android cep telefonları için çıkarmadığı yeni sürümleri, Cyanogen, ekibi ücretsiz resmi sitesinde indirmeye açmıştı. Bu yaptığı hizmetlerle adından çok söz ettirerek Android mobil yazılımlarda alternatif olamaya devam ediyor. Cyanogen ekibi, Google çıkardığı sürümlerden bazen daha erken güncellemeleri çıkararak deve kafa tutmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir