Çocuklar için YouTube Kids Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Çocuklar için YouTube Kids Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Çocuklar için YouTube Kids Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır,YouTube Kids,YouTube Kids Nedir,Android YouTube Kids indir,Cep Telefonu Tablete Yükleme Kurulumu?

YouTube, takdir alacak yeni bir hizmeti YouTube Kids, 23 Şubat tarihinde yayınlanması bekleniyor. Popüler video paylaşım sitesi YouTube, sadece çocuklara yönelik içeriklerin yer alacağı yeni bir mobil uygulama için çalışmalarını tamamladı. İlk olarak Android işletim sistemi cihazlarda kullanıma açılacak olan hizmet Android Google Play Store üzerinden dağıtımı yapılacak.

YouTube Kids hizmeti, Shimrit Ben Yair, ailelerden gelen ısrarlar sonucu YouTube’de çocuklar için daha iyi bir yer olması amaçlanarak çalışmalara başlanıp denemeler bittiği an itibari ile indirmeye açılacağını aktardı.

Çocukların kullanımı için son derece basitleştirilmiş ve gereksiz öğelerden arındırılmış bir arayüze sahip olacak olan uygulamada ayrıca ebeveynlerin kontrolüne izin veren zamanlayıcı ve benzeri özellikler de bulunacak. Ayrıca uygulamanın sadece zararlı içeriklerden arındırılmış bir YouTube deneyimi değil de, çocuklara özel içeriklerin ön plana çıkarıldığı ve büyük resimler, sesli arama özelliği ile YouTube deneyimi sunacakları aktarılan bilgiler içerisinde.

Çocuklar için YouTube Kids Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır,YouTube Kids,YouTube Kids Nedir,Android YouTube Kids indir,Cep Telefonu Tablete Yükleme Kurulumu

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Çocuklar için YouTube Kids Nedir Ne Zaman10
  • YouTube Kids Uygulaması Nereden İndirebilirim10
  • Android YouTube Kids Uygulaması Yükleme10
  • Android YouTube Kids Programı Kullanımı6
  • Android YouTube Kids 23 Şubatta Play Store'de8
  • 8.8

    Score

    Çocuklar için YouTube Kids Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir