CIA Kim Arıyor Rehberden Numara Kaldırma Silme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

CIA Kim Arıyor Rehberden Numara Kaldırma Silme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

CIA Kim Arıyor uygulamasından cep telefon numarasını silmek. Android ve iPhone telefondan numara sorgulama programı. Rehberde kayıtlı numarayı kaldırmak için ne yapılmalı?

CIA Kim Arıyor uygulamasında yer alan telefon numarası nasıl silinir? CIA’ dan numara kaldırma silmek için başvuru adresi var mı? Rehber sorgulamasından kaldırmak için adımlar.

CIA Kim Arıyor Rehberden Numara Kaldırma Silme

CIA Kim Arıyor uygulamasında cep telefonu numaram yer alıyor ben kayıt etmedim nasıl yer aldı? Cep telefonunuza CIA uygulamasını yüklediniz veya sizi numaranız başka bir CIA kullanıcısında yer alıyorsa bundan dolayı CIA sistemine kayıt edilmiştir.

CIA Kim Arıyor uygulamasından cep telefon numaramın silinmesini istiyorum ama nasıl yapılır diyenler için başvuru adresi. CIA ile iletişime geçtikten 10 dakika sonra, rehberden numaranız silinecektir. Diğer operatörlerde numaranız yer alıyorsa Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (Avea) kullandığınız operatörü arayarak rehberden numaranızın kaldırılmasını isteyebilirsiniz. Rehberden kaldırma işlemi 72 saat içerisinde gerçekleşir.

CIA’ dan telefon numarası eklemek, numara değiştirmek veya görülen ad ve soyadını değiştirmek için aynı başvuru adresini kullanabilirsiniz. Her hangi bir sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cia kim arıyor,cia kim arıyor telefon numarası silmek,cia kayıtlı numara nasıl silinir,cia numara kaldırmak,cia rehber sorgulaması numara silme

cia uygulamasından numara silmek numara kaldırmak

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz En iyi Canlı TV Uygulaması 2016 başlıklı makalemizde android, android canlı tv izlemek ve canlı tv android indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir