Chrome İnternet Sayfalarını Gizleme Şifreleme-İnternete Parola Koyma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Chrome İnternet Sayfalarını Gizleme Şifreleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Chrome İnternet Sayfalarını Gizleme Şifreleme

Ofiste,evinizde internet’ de dolaştığınız sayfaların kapanmaması yada gizlenmesini şifreli bir şekilde istiyorsanız tam size göre bir eklenti var. Google Chrome PanicButton Eklentisi 

Tek bir tuşla tüm sekmelerinizi tek seferde gizleyin ve daha sonra geri yükleyin.

Chrome İnternet Sayfalarını Gizleme Şifreleme,Google Chrome İnterneti Şifreleme Parola Programı,Chrome İnternet Sayfalarını Şifrele,Chrome Şifreleme İndir

PanicButton sizler için tüm sekmelerinizi tek seferde gizlemeyi sadece tek bir tuşla yapıyorsunuz.  Daha sonra ayrı bir klasörde yer imi olarak kaydedilir. Bundan sonra PanicButton yeşile döner ve size o anda kaç sekmenin gizlendiğini gösterir.

” Chrome İnternet Sayfalarını Gizleme Şifreleme ”

PanicButton’a tekrar tıkladığınızda daha önce saklamış olduğunuz tüm sekmeler geri yüklenir. Eğer sekmelerinizi geri yüklemek istemiyorsanız sadece Chrome’un “Diğer yer imleri” klasörünün altındaki “temporary Panic” klasörünü silin. Eğer isterseniz PanicButton’un klavye kısayolunu kullanabilirsiniz.

Tüm sekmelerinizi gizlemek ve ya göstermek için sadece F4’ye basın. (şimdilik sadece http(s):// ile başlayan sayfalarda kullanılabilir)

Eklentiyi kurduktan sonra  Chrome tarayıcısında sol üst tarafta PanicButton

simgesine sağ tıklayıp seçeneklerden eklenti ayarlarını yapabilirsiniz

 

 

Chrome İnternet Sayfalarını Gizleme Şifreleme

Bir önceki yazımız olan Bilgisayarda Driver Bulma indirme Programı Windows 10 başlıklı makalemizde driver bulma programı, Driver Bulma Programı Full ve Driver Bulma Programı İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir