Son Çıkan Güncel Yazılar

Cheshire Police Authority Virusü Nasıl Kaldırılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

“cheshire police authority” Virüsü

“cheshire police authority” Virüsü Nasıl Kaldırılır Aldığınız uyarı sahte bir uyarı amaç paranızı çalmaktır. Aşağıdaki adımları uyguladığınızda çözüme ulaşamadığınız’da “f8” ile “Komut Sistemi ile Güvenli Mod” u seçipçıkan siyah ekrandaki bölüme “msconfig” yazıp enter dedikden sonra çıkan bölümlerde ”Sistem Geri Yüklemeyi” çalıştırıp sorunsuz tarihle ileri ve son eğer olmazsa siyah ekrana“Explorer.exe” yazıp enter çıkan bölümden denetim masasından kullanıcı hesaplarından yeni kullanıcı oluşturarak bilgisayarınızı yeni kullanıcı adı ile açınız yada sistem geri yükleme ve virüs taramasını çalıştırınız.
 
(Malwarebytes) Sahte virüs programıdır kaldırmak için  f8 ile güvenli mod sonrasında sistem geri yükleme yapılabilir . Eset online virüs taramayıda çalıştırınız.

Bir önceki yazımız olan Emniyet Genel Müdürlüğü“Türk Polisi Siber Mücadele Bölümü” başlıklı makalemizde Emniyet Genel Müdürlüğü Virüsü Kaldırma, Emniyet Genel Müdürlüğü Virüsü Nedir ve Emniyet Genel Müdürlüğü“Türk Polisi Siber Mücadele Bölümü” hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir