Ccleaner Programı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Ccleaner Programı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Ccleaner indirmek için tıklayınız

The Cleaner Professional bilgisayarınızı trojan, solucan (worm), keylogger, spyware, adware vb.. bilimum bilgisayar zararlısı yazılımlara karşı korumaktadır.

Arkaplanda çalışarak bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz uygulamaları denetler ve bilgisayarınıza zarar verebilecek içerik taşıyan yazılımları bulur ve engeller.

Disk Cleaner ücretsiz bir disk temizleme yazılımıdır. Sahte virüs programı kaldırma, kaldırılmayan programları kaldrıma,cleaner yazılım ile geçici sistem dosya ve dizinlerini, Internet Explorer önbellek ve çerezlerini, geri dönüşüm kutusunu hızlı ve kolay biçimde boşaltabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan yazılımın içerisinde reklam ya da casusluk amaçlı hiçbir zararlı bulunmamaktadır.

 

Ccleaner Programı,Ccleaner Temizleme Programı,Ccleaner Programı

Ccleaner Programı,Ccleaner Temizleme Programı,Ccleaner Programı

Windows kullanıcıları sistemlerine gerekli bakım ve onarımı yapmayıp gereksiz verileri sistemlerinden silmediklerinde sabit disk üzerinde boş yere alan kaplayan veriler birikmektedir. Bu durum sistem kararlılığını ve hızını olumsuz yönde etkilemektedir. Sistem verilen komutlara daha geç tepki vermeye başlamakta istenilen performansın altına düşmektedir.

Disk Cleaner yazılımı sistem üzerindeki gereksiz verileri temizlemesinin yanı sıra internet kullanımı sırasında biriken önbellek dosyalarını, çerezleri, girilen adresleri ve kullanım tarihçesini de silebilmektedir. Ayrıca sistemde kurulan olan yazılımların (Winamp, Spyware Doctor vb.) oluşturduğu artık dosyaları da kaldırabilmektedir.

Kullanımı oldukça kolay olan yazılımla silinmesini istediğiniz alanları işaretleyerek “Clean” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Oldukça hızlı biçimde seçtiğiniz alanlardaki gereksiz verileri temizleyen yazılımla tercih profili oluşturabilir ve daha sonraki temizleme işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

indirme adresi için tıklayınız Son olarak Comodo dns lerini verelim 8.26.56.26 – 8.20.247.20

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz ESET Smart Security Virüs Programı başlıklı makalemizde Bedava ESET Virüs Programı, Bedava NOD Virüs Programı ve Bilgisayar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir