Çalınan Facebook Hesabını Geri Alma-Hesabım Çalındı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Çalınan Facebook Hesabını Geri Alma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Facebook hesabım çalındı tanımlanmayan hesap uyarısı alıyorum ne yapmalıyım? Hesabımı nasıl kurtarırım kurtarma başvuru telefon numarası.

Aşağıda başvuru yapacağınızda doldurmanız gereken yerler gösterilmektedir başvuru yapacağınız adres aşağıda yer almaktadır.
Başkasının Eline Geçen Hesap: Hesabınızı Tanımlama Sorunu
“Hesabını Tanımla” sayfasında hesabınızı bulamadıysanız, lütfen bu formu doldurun. Lütfen şu an için bu soruna kişisel destek vermediğimize ancak bu bilgileri sistemimizdeki hataları saptamakta kullanacağımıza dikkat edin.

Hesabınızı “Hesabını Tanımla” sayfasındaki yöntemlerden bir veya birkaçını kullanarak bulmayı denediniz mi?

Hangi yöntemi denediniz?
Uygun tüm seçenekleri işaretleyin
Adınız
Hesabında yazdığı gibi
Doğum tarihiniz
Yılını ekle
Facebook hesabınıza erişmek için kullandığınız e-posta adresi
Bu e-posta adresine erişiminiz var mı?
Cep telefonu numarası
Hesabınıza eklediyseniz
Facebook zaman tüneli internet adresi (URL)
Hesapta yazıyor olabilecek diğer e-posta adresleri Profil resminizin kısa bir tarifi Ek bilgiler

Alternatif Facebook Başvuru Adresi Buradan

Facebook Destek Hattı: çalınan facebook hesabını geri alma,çalınan facebook geri alma,çalınan facebook hesabına nasıl geri alınır,çalınan facebook hesap için başvuru,çalınan facebook hesap için başvuru adresi,çalınan facebook geri almak,çalınan facebook geri nasıl alınır,çalınan facebook sayfası nasıl geri alınır,çalınan facebook sayfasını geri alma,tanımlanmayan facebook hesabı,tanımlanmayan facebook hesabını geri alma,çalınmış tanımlanmayan facebook hesabını geri alma,çalınmış tanımlanmayan facebook hesabını nasıl geri alırım,facebook hesabım çalındı hesabım tanımlanmıyor,facebook hesabım çalındı hesabım tanımlanmıyor uyarısı var,facebook hesabıma giriş denediğimde geçersiz hesap diyor,facebook hesabıma giriş denediğimde tanımlanmayan hesap uyarısı var,facebook hesabıma giriş denediğimde geçersiz hesap uyarısı var

Yorumlar

Yorumlar
10 thoughts on “Çalınan Facebook Hesabını Geri Alma

  1. Müşteri Hizmetleri Post author

   Facebook hesabım çalındı nasıl geri alırım? bu facebook.com/help/contact/357439354283890, facebook.com/hacked ve facebook.com/help/contact/183000765122339 adreslerden başvurunuzu gönderiniz. Nüfus kimliğinizin ekran görüntüsünü Facebook’ a göndermeniz gerekiyor. Başvuru adreslerinde yer alan dosya ekleme alanından gönderebilirsiniz. Kimliğinizde fotoğrafınız görülür şekilde TC ve kimlik seri numarasını kapatabilirsiniz.

   View Comment
   Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir